Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Panowie - jak wygląda Wasze życie po 30-tce z perspektywy starego kawalera który nigdy nie miał dziewczyny?
Nie wiem czy są tu takie osoby. Jeżeli są to zapewne jednostki.
Jak mocno czujecie się jako jednostki które są przegrane, ponieważ po 30-tce nie potrafią w związki?
Jakie to uczucie być regularnie odrzucanym przez każdą dziewczynę?
Jakie to uczucie jest być jak powietrze w relacjach damsko-męskich?
Jakie to uczucie pogodzić się z coraz to gorszą przyszłością pod tym kątem kiedy dziewczyn w kategorii wiekowej 28-32 zostało już tyle co nic?
Co oznacza być osobą która jest skazana na samotność i każdego dnia z tego powodu cierpi?
Jak sobie radzić z przytykami znajomych oraz rodziny którzy wypowiadają się na temat staropanieństwa w kontekście życiowego kalectwa?

Umiecie odpowiedzieć sobie na te pytania? Ja nie potrafię. Po 30 roku życia mimo tego, iż byłem na emigracji, iż mieszkałem w większej miejscowości - nic to nie zmieniło. Wówczas kiedy inni umieją stworzyć związek, umieją zainicjować zaręczyny, umieją zainicjować seks, umieją zainicjować ślub - ja nigdy tego nie potrafiłem.
Nigdy nie miałem okazji. Byłem na portalach społecznościowych. Nawiązywałem relacje w życiu realnym. Wymieniłem kilka tysięcy wiadomości. Przegadałem kilka tysięcy minut jak nie więcej. I co? Tylko słuchałem wymówek jak coś proponowałem. Chciałaby być wolna po czym wiązała się z innym facetem.
Próbowałem zjechać z wymagań. Też nie wychodziło. Jak długo można mieć jeszcze tak pecha?

Nie, nie ma co nam pisać, że możemy sobie trumnę kopać. Że jeszcze są duże szanse. Że są przecież 20-latki.
Trumny kopać nie mogą Ci, którzy byli po nieudanym związku, nieudanych zaręczynach czy też nieudanej miłości. Tacy sobie kogoś znajdują bardzo szybko, ponieważ umieją to. Mają doświadczenie. Facet z doświadczeniem jest bardziej ceniony przez kobietę niż ciamajda która nigdy nie miała dziewczyny przez 30 lat swojego życia.
Duże szanse? Nie róbmy sobie żartów - duże szanse były do 25 roku życia. Po 30-tce? To tak jak szukać pracy przy bezrobociu 5% do 25-tki gdy po 30-tce to bezrobocie wynosi już 50%, jak nie 70%. Dużo osób się zaręcza, bierze ślub, czeka w związku na następny krok. I momentalnie dziewczyny chętne stworzyć związek się wyludniają.
Są 20-latki? Nie oszukujmy się - tylko dla układu sponsorskiego. Dla układu związkowego? Niemożliwe i nierealne. Żadna szanująca się 20-latka czy też 25-latka nie stworzy związku z facetem po 30-tce. Nie znam takich przypadków.
Znam jeden związek 20-latki z 30-latkiem. 20-latka jest z dzieckiem. Więc to by się zgadzało. Betabankomat czy jak on tam - odnaleziony.

Nie wiem sam. Temat zostawiam wam.

#zwiazki #przegryw #seks #samotnosc #oswiadczenie #zalesie #po30 #rozowepaski #niebieskiepaski #redpill #blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62685945bc56f51ffd00042d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: W sumie jest tu jeden na wykopie co ma młodszą @strike_lucky wybacz, że cię przywoluję, ale chyba będziesz dobrym przykładem, bo masz laskę 10 lat młodszą.

Ale wcale nie trzeba być jakims wizerunkowym incelem by nie móc wejść w związek, ja np mam pewne schizoidalne trudności emocjonalne jak i jestem niedojrzały mentalnie, mam 29 lat, a nie oszukujmy się, kobiety w tym wieku mentalnie sa koło czterdziestki, już pod koniec
Jarkendarion - @AnonimoweMirkoWyznania: W sumie jest tu jeden na wykopie co ma młodsz...

źródło: comment_1651048893Py7PiamXgGdV4tEVEl7Bt9.jpg

Pobierz
Jak mocno czujecie się jako jednostki które są przegrane, ponieważ po 30-tce nie potrafią w związki?


@AnonimoweMirkoWyznania: W związki nie mam problemów, ale ograniczeniem u mnie jest ziemniaczany ryj.

Jakie to uczucie być regularnie odrzucanym przez każdą dziewczynę?

Jakie to uczucie jest być jak powietrze w relacjach damsko-męskich?

Jakie to uczucie pogodzić się z coraz to gorszą przyszłością pod tym kątem kiedy dziewczyn w kategorii wiekowej 28-32 zostało już tyle co
Mr. Zig: Nie daj wmówić sobie, że po 30-ce będziesz atrakcyjny dla kobiet. Jeśli wcześniej nic się nie działo, to raczej over. Jak się żyje? Wegetatywnie. Kołchoz - dom i tak to się kręci. Lata bardzo szybko uciekają. W środku jestem coraz bardziej rozgoryczony, ale hamuje to coraz niższy popęd. Emocje opadają, czysty pragmatyzm i oziębłość.
@choochoomotherfucker - Tak. Jest coś z Tobą nie tak, bo jeśli masz naprawdę tyle lat
Są 20-latki? Nie oszukujmy się - tylko dla układu sponsorskiego. Dla układu związkowego? Niemożliwe i nierealne. Żadna szanująca się 20-latka czy też 25-latka nie stworzy związku z facetem po 30-tce. Nie znam takich przypadków.


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie oszukuję się, kobiety nie lubią równolatków czy młodszych. Ja znam masę. Starszy facet to standard, a ten mi tu czaruje że 20 z 30 to tylko dla kasy. Młoda dziewczyna z pstrem w głowie odmładza
Kurcze, ja 33 lvl, a czuję się na 10 lat młodszą xD Chyba coś jest ze mną nie tak.


@choochoomotherfucker: Zabrakło -> wrzuć zdjęcie bez ubrań a wykop zweryfikuje.

@AnonimoweMirkoWyznania : w poważnym związku byłem 1 raz, który zakończyła panna przez sms-a beż żadnego wyjaśnienia pomimo prób wyjaśnienia -> depresja + nerwica gratis ( ͡° ͜ʖ ͡°). Aktualnie lvl over. 30 i mam na to wyjebongo
@AnonimoweMirkoWyznania: Szukasz kobiety dla uczuć czy dla spełnienia kilkunastu punktów z długiej listy wymagań? Jeśli dajesz odczuć partnerkom że podchodzisz do nich sztywno, tylko w jednym celu, to nic dziwnego, że nie mają ochoty w to wchodzić. Rzuć na luz, spotykając się pierwszy raz z dziewczyną nie naciskaj że już teraz, w siódmej minucie rozmowy oferujesz pójście do zaplanowanego miejsca; potraktuj to jak okazję do tego aby z dziewczyną po prostu
MeksykańskiDyrektor: lv32 hier

jak wygląda Wasze życie po 30-tce z perspektywy starego kawalera który nigdy nie miał dziewczyny?


robie co chce, nikt mi nie #!$%@? nad łbem że mam na nia hajs wydawać bo sie nudzi i nie umie sobie znaleźć zajęcia, jak chce to ide na dziwki i tym sposobem rucham szczupłe 18-latki, a nie pajacuję przed otyłymi p0lkami po ścianie tylko po to żeby dzień zakończyć waląc konia mimo
ZakochanyUrolog: @Jarkendarion: Coś kolega chyba nie chce zabrać głosu na ten temat.
Również wyglądam młodo. Ale to raczej moja zaleta niż wada.
@AssRock: Też jestem pogodzony oraz widzę jak to wygląda. Niby lepiej jest być samemu niż z kimś, ale ja jednak odnoszę inne wrażenie.
@Rougelord: Owszem, że kobiety wolą starszych. Ale nie aż o 10 lat. Fajne ostatnie zdanie. Coś w nim jest.
@PapaSar: czy ja