Wpis z mikrobloga

@horus666: Pracowałem u Janusza na ślusarce w temperaturze -10 stopni stojąc w miejscu, mając tylko co jakiś czas chwilę żeby podejść pod piec, żeby mi palce nie odmarzły. Obecnie w innej robocie w biurze mogę odpalić klimę, na czilku zrobić kawkę, zamówić pizzę, pooglądać memeski póki robota nie stoi. U Janusza #!$%@? warunki, płaca głodowa, w biurze wygodnie i dużo lepsza kasa.
Trudny wybór xD
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek jak ktoś myśli że praca fizyczna to tylko jakaś budowa czy magazyn no to może i tak. Ale są takie prace fizyczne, które różnią się od tej biurkowej tylko tym że możesz się lekko ubrudzić. A są nawet i takie jak operator maszyn cnc gdzię łączysz biurkową z fizyczną. Praca fizyczna to nie jest tylko jakieś tam głupie #!$%@? chołoty, jak to wy postrzegacie.
  • Odpowiedz
@xdTM praca fizyczna to nie tylko #!$%@? płytek, czy zakładanie rur. Mechanika na przykład to dziedzina w której możesz zarabiać każde pieniądze. Zależy to oczywiście od twoich umiejętności i chęci. Wykonywanie części a szczególnie tych o wysokiej dokładności co do mikronów to jest naprawde dobra kasa, duży rozwój, a na nude też nie ma co narzekać bo co część to inna. Zawsze można się rozwijać w nauce pisania programów czy obsłudze
  • Odpowiedz
@horus666: ale bzdura. Jestem fizol bo zapieprzam za kółkiem i na magazynie, i dobrze wiem jak nieraz dziewczyny z biura muszą się urobić żeby się to wszystko trzymało kupy. My musimy nosić ciężkie kartony, one muszą wysłuchiwać narzekań klientów i trzymać fason bo wiadomo, klient nasz pan. Także słaba zarzutka
  • Odpowiedz
@Or3z: Załatw mi pracę przy biurku nawet za minimalną to będę Cię po rękach całować. Mam dość #!$%@?. A żeby coś lekkiego dostać to tylko układy. Studiowałem informatykę więc może być jako administrator. PHP python i podstawy C++ też znam.
  • Odpowiedz