Wpis z mikrobloga

Wiadomo, że zarzutka OPa jak wielu wcześniej napisało... Ale ja tam lubię swoją "pracę fizyczną": satysfakcja z dobrze wykonanego zlecenia, gdzie efekty będą cieszyć oko latami, w moim podejściu planowanie przestrzenne w głowie z niczego, do czego inni potrzebują projektów itp, ciągle kombinowanie jak wszystko spasować najlepiej, trochę zagadnień transportowo/logistycznych do tego. I najfajniejsze: w kwietniu opalenizna jak po 2 tygodniowym urlopie w ciepłych krajach, praca na świeżym powietrzu wręcz codziennie, przyzwyczajenie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Lol ale głupie porównanie. W życiu bym nie dał rady przy biurku pracować, wg siedzenie w jednym miejscu już mnie irytuje a jakbym musiał jeszcze z tymi samymi ludźmi... i te rozmowy o pogodzie i dupie marynie.
  • Odpowiedz
@ElectroNICK: LinkedIn -> firmy w Twojej okolicy -> zakładka kariera na ich stronach -> sprawdzasz czy rekrutują na stanowisko Junior PHP Developera, wysyłasz CV i bzikasz.
  • Odpowiedz
@horus666: nawet gdyby to w pl jest "lenistwo" naduzywane i jakis hejt dla odpoczynku i #!$%@?.

fskt,ze najzdrowsze byloby cos typu 3dni w biurze - 1 fizycznej :)
  • Odpowiedz
@horus666: Ale żeś #!$%@?ł, o cholera nie pozbieram się. Szkoda, że wszyscy nie są tak pracowici by robić fizycznie, wtedy świat wyglądałby lepiej... a nie czekaj, bez tego świat by wyglądał jak w XIX wieku.
  • Odpowiedz
@horus666:
Może niebezpośrednio, ale zauważyłem, że naroiło się mnóstwo różnego rodzaju pośredników, doradców, rekruterów, agentów nieruchomości, handlowców itd itp, którzy robią wszystko żeby tylko nie pracować fizycznie bo to przecież domena ludzi głupich, choć sami często nie odstają intelektualnie od ludzi w prostych pracach.
  • Odpowiedz