Wpis z mikrobloga

co za polacki hattrick XD


@Pancerwafel: najlepsze jest to ze kiedyś nie było czegoś takiego, mieszkam w blokach całe życie i kiedys było nie do pomyslenia zeby ktos smieci na klatke wystawiał, ja nie wiem skad to sie wzielo bo żaden człowiek z miasta tak nigdy nie robił

jeszcze z 15 lat temu pracowałem jako taki domokrążca to po wszystkich blokach na grochowie w warszawie przeszedlem i nie pamietam ani jednego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zerp: przecież to jest standard, że ktoś śmieci za drzwi da, żeby nie zapomnieć wyrzucić jak się z domu wychodzi. W Niemczech i Anglii też tak robią, a w Niemczech to nawet buty zostawiają przed drzwiami.
przecież to jest standard, że ktoś śmieci za drzwi da, żeby nie zapomnieć wyrzucić jak się z domu wychodzi. W Niemczech i Anglii też tak robią, a w Niemczech to nawet buty zostawiają przed drzwiami.


@spacja_enter: no nie jest to standard skoro wczesniej tak ludzie nie robili, zresztą zawsze mozesz postawić swoje jebiące smieci obok butów w mieszkaniu albo odrazu wynieść?
@spacja_enter: im cieplej tym szybciej śmieci zaczynają śmierdzieć. Latem wystarczy 30min żeby całą klatka waliła. Co do "przeważnie stoją maks parę godzin" to z własnej klatki mogę potwierdzić - leżały całą noc czyli jakieś 9h, a spod worka coś wyciekało.
Czy tak ciężko ruszyć dupę i po prostu zejść wynieść śmieci? Albo wystawić je na balkon gdzie chociaż jest ruch powietrza?
Kolega opowiadał, że u niego w nowym "apartamentowcu" też pojawił się zwyczaj wystawiania różnych przedmiotów przed drzwi. Głównie były to buty. Najpierw buty wystawiło kilka osób, a później jeden patrząc na drugiego też wystawiać swoje. Ktoś pewnego dnia #!$%@?ł i w nocy posprzątał wszystkie "śmieci" sprzed wszystkich mieszkań. Niektórzy ponoć do pracy nie poszli bo nie mieli w czym xD. Później buty wystawiały już tylko jednostkowi ryzykanci, którzy co jakiś czas też