Wpis z mikrobloga

Co myślicie o tym, żeby napisać aplikację mobilną dla div?
- zintegrowana z kalendarzem, że jak typ dzwoni, to pani prostytutka może sobie od razu zapisać spotkanie
- system oceniania klientów np. jak przyjdzie naćpany albo będzie agresywny, nie przyjdzie na spotkanie to będzie można takiego typa oznaczyć i wtedy innym paniom #!$%@? będzie się to od razu wyświetlało w telefonie (weryfikacja po numerze telefonu klienta)
- prywatne notatki, czyli jak ktoś dzwoni to wyświetla się info czy to nowy klient czy był wcześniej
- sygnał sos, czyli rozpoznawanie głosu i gdy diva powie jakieś słowo klucz np. "pomidor" to telefon automatycznie dzwoni po ochronę
Oczywiście aplikacja płatna. Dałoby radę na tym zarobić?

#it #programowanie #divyzwykopem
  • 23
@sberatel po co miałyby to robić? Jak ktoś do ciebie dzwoni to nie musi wyrażać zgody żebyś zapisał jego numer w historii odebranych połączeń. Sam numer telefonu to nie są dane osobowe, bo nie jesteś w stanie na ich podstawie zidentyfikować kogoś jeśli nie masz dostępu do bazy danych operatora telekomunikacyjnego.
@nieocenzurowany88:

Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, nakłania inną osobę do uprawiania prostytucji lub jej to ułatwia, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. § 2. Karze określonej w § 1 podlega, kto czerpie korzyści majątkowe z uprawiania prostytucji przez inną osobę.


Chyba na tej podstawie polcija zamknęła odloty https://wiadomosci.wp.pl/wp-wlasciciel-odloty-pl-zatrzymany-sluzby-zablokowaly-erotyczny-serwis-6733046334638816a ale chyba już wróciły z serwerami w innym kraju z informacją że serwis nie ma nic wspólnego z poprzedniem serwisem
@nieocenzurowany88: była już taka aplikacacja róża działała naście lat, a potem w ramach dobrej zmiany właścicieli zwinięto, za upraszczanie prostytucji. Kobieta może się ukrwić ale sama na własny rachunek, wszystkie udogodnienia w zamian za pieniądze mogą być podciągnięte pod sutenerstwo.