Wpis z mikrobloga

"Któregoś dnia liżę moją dziewczynę i mówię: ale masz wielką cipkę. Masz wielką cipkę. A ona pyta: czemu to powtarzasz? To nie ja - mówię. To było echo" - w filmie "Predator" z 1987 roku widzimy polski akcent (wspomniana przez komandosa dziewczyna była polką). Nadczłowiek Arnold słuchający opowieści dobrze wie co to oznacza - dziewczyna spotkała się wcześniej z mokebiańskim zdobywcą samiczych jam i już nigdy nie będzie taka sama. Arnold oczywiście śmieje się niby z żartu, jak przystało na dżentelmana, ale tak naprawdę śmieje się z tego beciaka, ponieważ wie jaka jest pozycja tego gościa względem czarnoskórego Namiestnika Równika.
Szkoda, że nasz kraj jest promowany tylko w tak zły sposób, no ale cóż - najwidoczniej taka kolej rzeczy.

#predator #film #filmynawieczor #arnoldschwarzenegger #nadludzie #scifi #filmakcji #lektor #tomaszknapik #kultura #natura #biologia #p0lka #dickpill #mokebe #mokebepill #mokebiary #dickmogg #penis #kutangens #seks #zwiazki #plodnajulka #blackpill #genetyka #przegryw #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #beciak #betabankomat #samiecalfa #polska #patriotyzm #spoleczenstwo #afryka
RedSensej - "Któregoś dnia liżę moją dziewczynę i mówię: ale masz wielką cipkę. Masz ...
  • 10
@BigKahunaDick: Ja tam w trochę późniejszym wieku obejrzałem Predatora. Jeśli chodzi o kino to mnie ukształtowały m.in. filmy akcji/sensacyjne z kultowymi aktorami tych gatunków (choć lubię też jakieś thrillery, dramaty czy fantastykę). Van Damme, Bruce Willis, Seagal (choć jego trochę nie lubię prywatnie bo pajacował, że sprałby Van Damme'a a jednak jak Jean zaproponował to on już nie chciał). Zresztą, z Seagalem zdecydowana większość tych filmów jest taka sama (on sam
Pobierz RedSensej - @BigKahunaDick: Ja tam w trochę późniejszym wieku obejrzałem Predatora. J...
źródło: comment_1650827301QkuEd5hsc8yPlDyDiA495e.jpg
@BigKahunaDick: Zgadzam się, że Nolan jest przeceniany (niektórzy go traktują wręcz jak jakąś wyrocznię reżyserki), ale w sumie to czemu tak bardzo Ci podpadł (wcześniej kilka razy też widziałem Twoje opinie na jego temat)? Oglądałem "Incepcję" i "Interstellar" (chyba też jakieś urywki "Mrocznego Rycerza" no ale nie liczę w takim przypadku) i oba filmy mi się podobały (dodam, że jestem średnio wymagającym widzem - trochę więcej niż przeciętny widz, ale nieznacznie),
@BigKahunaDick: Czyli głównie kwestia, że Nolan nie może się zdecydować czy robi dokument czy dobre kino z duszą i fantazją. Ok, teraz rozumiem.

Ściśle łby też nie rozumieją kina


Potwierdzam, czasem się łapę, że coś nie do końca "trzymało się kupy".