Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Let_Me_2_Be raczej tak to wygląda. Ciężko jest w naszym kraju o inne rozwiązanie. Prawie 10 lat temu rozpoczynał się rozwód , starałem się o opiekę a minimum o naprzemienna , wtedy w małym sądzie na zadupiu nawet o tym nie słyszeli sędziowie i tak to klepneli .

@Dassault tak naprawdę to ma z niej bekę, wie o tym co wyprawia bo sam już ja zablokował np. na Messenger. Zresztą musimy mieć jakiś
czyli w przypadku alimentów najpierw komornik, a jak nic nie ściągnie to dopiero do więzienia?


@matibu06: po trzech miesiącach jeśli w ogóle się nie płaci to idzie zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa względem małoletniego, no i potem w zależności jak współpracujesz. Jeśli nie współpracujesz to dostaje się zawiasy pierwsze plus prace społeczne, jeśli tego nie spełnisz to więzienie już bezwzględnie, potem za każdym razem jak 3 miesiące się nie płaci jest zawiadomienie
@Endr3w tylko i wyłącznie jeśli op poczuje się rzeczywiście zagrożony i wystąpi u niego obawa, że te groźby się spełnią. W innym wypadku to nic nie jest praktycznie
@Dassault dogadujemy się ekstra , tworzymy troszkę team w domu , dzielimy obowiązki , razem gramy na kompie . Ogólnie to jest zachwycony ,może przyjść pogadać ,przytulić się wieczorem , ma w końcu nowe ciuchy (nie z ciucholandu) . Jak ma jakieś wonty to mówi albo poskarży się psychologowi a ten stawia mnie do pionu bo co kilka spotkań razem uczestniczymy w terapii z psychologiem . Wtedy poruszamy rzeczy , tematy które