Wpis z mikrobloga

@sieczkobrzeczek: czemu nauczanie indywidualne w domu jest tak ważne, nie lepiej jakby młody integrowałby się z rówieśnikami w szkole? Oczywiście dorzucając do tego na przykład psychologa w domu tak jak jest do tej pory? Czy koniec końców takie odcinanie się od ludzi w jego wieku nie wyjdzie mu na złe?
  • Odpowiedz
@sieczkobrzeczek: w sumie zamiast spraw sądowych nie chciałeś po prostu przenieść terminu o 1 miesiąc do przodu jeśli chodzi o alimenty, tak patrze to widać że płaciła po prostu w następnym miesiącu, jak mówisz ma raty etc, no i widać nie miała hajsu, ale z tych smsów, choć mocno #!$%@? pisze że niczego nie zabraniała ci względem dziecka.

Imho nie miałem takiej sytuacji, pytam z ciekawości jak to wyglądało, chciałbym
  • Odpowiedz
  • 340
@piro111 masz rację że integracja jest niezwykle ważna , niestety w jego wypadku doszło do pewnego rodzaju stresu i leku w kontakcie w innymi osobami. Pandemia , nauczanie online niestety źle zrobiło dla jego psychiki . Początkowo rok szkolny zaczął normalnie z klasą do października , później nastąpiło pogorszenie jego stanu i była niezbędne nauczanie indywidualne. Było do końca roku kalendarzowego , później musiałem przedłużyć do końca roku . Ostatnim czasem
  • Odpowiedz
@sieczkobrzeczek: a ja zamiast szydzić z p0lki, napiszę tylko, że jesteś porządnym facetem i ojcem, który nie zostawił dziecka na pastwę matki, tylko podjąłeś rękawicę i o Niego zawalczyłeś, wygrałeś i otoczyłeś potrzebną mu opieką. Szanuję i trzymam kciuki, żeby młody wrócił w pełni do siebie, a Tobie dużo siły i zdrowia, powodzenia Mirku!
  • Odpowiedz
@sieczkobrzeczek: Jak czytam takie historie to dziękuję Bogu, że moje życie jest takie proste. Bez wrogów, problemów z sądami, niesamodzielnym dzieckiem, którym trzeba się opiekować itp.
Trzymaj się Miras i szacunek za wolę walki.
  • Odpowiedz
@sieczkobrzeczek: xD weź jej coś odpisz żeby ją #!$%@?ć, np. czy ma pożyczyć blender bo sobie kogel mogel chcesz zrobić a szkoda ci siana żeby kupować specjalnie po to. Albo że byś sobie ogora kiszonego zjadł, dryblasa takiego i czy by ci nie zrobiła na święta
  • Odpowiedz