Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@manualnyautomat: odetnij się od niej psychicznie jak najszybciej. Sam jestem rozwodnikiem z pierwszego małżeństwa i wiem jak potrafi przywalić taka psychiczna ex. Na razie cię to śmieszy, czujesz nawet, że wygrałeś tę sytuację ale po paru miesiącach takich ataków i poczucia niepewności czy ona czegoś nie odwali zaczniesz tracić wiarę w siebie, słabnąć i zaczniesz się jej bać.

Trzymaj się miras! Musisz być świetnym tatą :)
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: nie podchodzi, policja nic nie zrobi tylko krawężnik się z politowaniem na opa spojrzy w okienku jak ten pójdzie na policję. Sam przechodziłem takie groźby, trzy różne komendy, dzielnicowy i jakieś kraweżniki z interwencji i zawsze to samo, "paaaanie mnie to na groźby nie wygląda", a ja miałem nawet nagrania jak mi grozi pobiciem i nic. Baba może grozić ze #!$%@? mu łeb maczetą i nic a jak za to
  • Odpowiedz
@cotidiemorior: Jakie niepokalane poczęcie? Gość miał żonę, żona go zdradziła, rozwiódł się z jej winy. Dostała alimenty, nie płaciła, no to dostała komornika. I do tego momentu jeszcze nikogo bym nie oceniał i nie beształ. W życiu różnie się układa. Jednak pisanie takiej serii smsów to objaw zdrowego #!$%@? na mózgu. I z tego mam bekę.
  • Odpowiedz