Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tommy__: mieszkanie mnie nie trzyma więc mogę żyć gdzie chce, w końcu pracuje zdalnie. Auto mam zawsze sprawne i zaatakowane ponieważ wynajmuje sobie nówkę i nie martwię się o oc czy mechanikia. Raz na miesiąc wypożyczam Górski rower elektryczny warty 30k żeby sobie pojeździć, za 150zl, a na pewnej aplikacji wynajmujemy że znajomymi ps5 na weekend i jakaś grę.
@Tommy__: Ale ja np naprawdę wole wynajmować mieszkanie. Pracuje w IT wiec mógłbym sobie wziąć kredyt na mieszkanie ale nie chcę. Teraz wynajmuję mieszkanie i mam wyrąbane w remonty, naprawy, zalanie wodą przez sąsiada. Do tego cenię sobie możliwość zmiany miejsca zamieszkania i dużą mobilność. Za rok chcę sobie pomieszkać w Lizbonie i mogę to zrobić. Nic mnie tu nie trzyma. Wiadomo mógłbym wynająć swoje mieszkanie ale to dużo zabawy i
@MaoPL: to wszystko jest prawdą, ale do czasu. W którymś momencie fajnie jest mieć samochód zawsze w garażu, nie #!$%@?ć się z rezerwacjami, poszukiwaniem blisko zaparkowanego samochodu itd. Na przykładzie ostatniego weekendu: przyjechali znajomi, mam samochód dwuosobowy, postanowiliśmy wynająć Panka. Najpierw krótki problem z logowaniem, do przejścia, potem 10min spacer - niby nic i dobre dla zdrowia, ale w deszczu czy śniegu nie byłoby tak miło. Sam Panek - roczna Corolla
@mitchumi: tak jak mieszkania nie chciałbym wynajmować od kogoś (bo długofalowo nieruchomość to zawsze inwestycja, zwłaszcza kupiona 7 lat temu przed mega falą podwyżek) tak długoterminowy wynajem auta to dla mnie super rozwiązanie. Tak, kosztuje to trochę więcej, ale ile przy tym odchodzi spraw, załatwiania, opłat itd. Spokoju głowy nie da się wycenić ( ͡º ͜ʖ͡º)