Wpis z mikrobloga

Przyczynianie się do deflacji na rynku matrymonialnym, to obowiązek każdego świadomego mężczyzny.

Miałem wczoraj na mieście taką sytuację. Zamawialiśmy ze znajomymi alkohol w klubokawiarni - przy barze tuż obok którego jest parkiet. Tańczyło na nim sporo ludzi. W pewnej chwili poczułem objęcie na plecach. Nienawidzę sytuacji, kiedy ktoś mnie dotyka z zaskoczenia, więc już mnie to #!$%@?ło na starcie. Odwracam się, a tam klasyczny przypadek korpo-polki milenialsowej (szczupła, ale: niska + w porywach 5/10 z twarzy + stara, bo bliżej 30 niż 20 lat).

Była oczywiście podpita i - pomimo mojego chłodnego spojrzenia - zbliżyła twarz w kierunku mojego ucha. Wydarła się: "tańczymyyyyy".

Jako że naoglądałem się wczoraj Wheat Waffles na YT, to nie miałem nastroju na znoszenie tego typu zachowań ze strony kobiet i wycedziłem najzimniej jak potrafiłem "zejdź mi z oczu" - z miną jak na pic rel xD

Szok na jej twarzy był bezcenny. Przyzwyczajona, że w takich sytuacjach 90% facetów cieszy się z "nagrody", jaką jest możliwość robienia z siebie debila w godowych obmacywankach, zrobiła wielkie oczy i z podkulonym ogonem wróciła na parkiet do swojej koleżanki. Następnym razem się zastanowi i podbije do kogoś na jej poziomie.

Nic mnie nie brzydzi tak, jak dobrze wyglądający goście, którzy przez swoje zwierzęce instynkty podbijają ego takim przeciętniaczkom, bo chcą poruchać. W ten sposób nieatrakcyjne kobiety mogą przebierać w prawie każdym, co absolutnie rujnuje rynek dla wszystkich mężczyzn. Nie będzie na coś takiego mojej zgody. Trzeba doprowadzić do deflacji na rynku matrymonialnym, tak jak NBP to próbuje robić w gospodarce podnosząc stopy procentowe.

+ mały apel do kobiet, które to przeczytają - nie dotykajcie obcych facetów bez ich zgody. W odwrotnej sytuacji jesteście oburzone i krzyczycie o molestowaniu - macie podwójne standardy i wychodzicie w takich sytuacjach na hipokrytki. Część mężczyzn sobie tego po prostu nie życzy.

#blackpill #pieklomezczyzn #pieklokobiet #bekazrozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder
Pobierz Tywin_Lannister - Przyczynianie się do deflacji na rynku matrymonialnym, to obowiązek...
źródło: comment_1648993596R7ZKyEYToN10N2c5KADUTn.jpg
  • 58
+ mały apel do kobiet, które to przeczytają - nie dotykajcie obcych facetów bez ich zgody. W odwrotnej sytuacji jesteście oburzone i krzyczycie o molestowaniu - macie podwójne standardy i wychodzicie w takich sytuacjach na hipokrytki. Część mężczyzn sobie tego po prostu nie życzy.


@Tywin_Lannister: o to. Wiele razy miałem sytuacje że obca kobieta łapie mnie za ramię, klatkę piersiowa czy brzuch od boku lub wręcz wchodzi pod rękę. Jak się
@Tywin_Lannister: obejmowanie obcych ludzi, jeszcze od tyłu, bez ich zgody jest creepy. Zwłaszcza, jak sprawczyni jest jeszcze #!$%@? pijana.
Już #!$%@? z rynkiem matrymonialnym, masz prawo do nietykalności swojego ciała i ochrony przed molestowaniem.
mały apel do kobiet, które to przeczytają - nie dotykajcie obcych facetów bez ich zgody. W odwrotnej sytuacji jesteście oburzone i krzyczycie o molestowaniu - macie podwójne standardy i wychodzicie w takich sytuacjach na hipokrytki.


@Tywin_Lannister: na jakiej zasadzie uznałeś, że to te same kobiety?
@Tywin_Lannister: Znam ten ból. Wygrałem niestety na loterii genetycznej, do której wzdycha Wykop i od kiedy dorzuciłem do tego parę lat temu siłownię mam naprawdę nieciekawe doświadczenia. Pierwszy przykład z brzegu - znajomy pojawił się spóźniony na grillu ze swoją koleżanką-nastoletnią gówniarą. Wszyscy się przywitaliśmy, młoda była już wcześniej porobiona więc niewiele myśląc zamiast ogarnąć sobie wolne krzesło uwaliła mi się na kolanach i odpaliła protokół no-heeej.exe. Akurat popijałem sobie piwerko