Wpis z mikrobloga

@Mirassx: Różowa mi opowiadała, że wzięła raz typa na wesele, który po najebce - najpierw na parkiecie wił się jak wąż przez całą salę - zapewne chcąc naśladować jakiegoś b-boya z hameryki; a później wylądował w śmietniku też odgrywając jakąś niby śmieszną scenkę. Na poprawiny już go nie zabrała.
  • Odpowiedz
@Mirassx: mocne przekopanie gościa weselnego, bo typ zdążył się #!$%@?ć do godziny 18 i #!$%@?ł się w stół z jedzeniem, brudząc ubranie na oko z 10 osób. Na innym weselu moja koleżanka, zapomniała o żelaznej zasadzie że mocno pijanym się nie potrząsa, i jej obecny już mąż całą ją obrzygał
  • Odpowiedz
@Mirassx: pan młody po alko chciał się #!$%@?ć z teściem, do tego dołączył brat młodego i jakiś wujek od strony teścia. Rozdzielało ich pół rodziny, panna młoda rzuciła obrączką. O dziwo pogodzili się i zrobili drugiego bombelka (pierwszy był przed ślubem, ślub był połączony z chrzcinami kaszojada) xD
  • Odpowiedz
@Mirassx: Matka panny młodej chciała przeparkować samochód na parkingu (po co, nie wiem) i zrobiła to tak zgrabnie że uszkodziła 4 inne auta. Jak na nagraniach które czasami się na mirko pojawiają. Najpierw tyłem przywaliła w jedno, spanikowała i przodem potraktowała kolejne 3 samochody. Śmiechom nie było końca.
  • Odpowiedz
@Mirassx: Byłem na weselu jako 16latek i chyba pierwszy raz piłem wódkę. Bardzo mi się spodobało ze chciałem zwinąć flaszkę do domu. I tak pomału ją kładłem koło krzesła, tu pod stół, ot chciałem na później mieć. Ktoś to widział i mi to utrudniał. Ależ to był cringe
  • Odpowiedz
@Mirassx: Byłem na weselu gdzie na oczepinach była zabawa typu "wymyślić najlepszy taniec do danej muzyki". Jedna #!$%@? para tak się wkręciła i tarzała po podłodze że lasce było broche widać. Najlepsze jest to że kamerzysta wrzucił to na DVD z wesela oczywiście z odpowiednią cenzura brochy w postaci czarnej kropy.
  • Odpowiedz
  • 6
@Mirassx Ja też jestem kamerunem weselnym od paru lat. Pamiętam taką akcję, jakieś wesele w okolicach Sokołowa Podlaskiego. Była taka jedna laska, dobrze się bawiła. Pamiętam, że miała całe rękawy wytatuowane i taką sukienkę, na jedno ramię, z takim dekoltem bardotką. Oczepiny. Dzieciaki się kręcą, biegają, dziewczyny w kółeczku tańczą, panna młoda rzuca welon i ta dziewczyna go łapie, jednocześnie złapał go taki mały chłopczyk. Ona się nachyliła do niego i...
  • Odpowiedz