Wpis z mikrobloga

Dobry, jakiś czas temu sparowało mnie z fajną laską na #tinder i uprzedzając pytania nie nie jest to typ atencjuszki tylko raczej #szaramyszkadlaanonka. Problem pojawia się, że oczywiście nie odpisała XD (ale nie była to głupia, oklepana wiadomość w stylu "hej co tam"). Wiem jak działa tinder i wiem, że takie dziewczyny to mają 150 osób dziennie w kolejce, zatem jest szansa że mój koment się poprostu zawieruszył ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednak nie dałem za wygraną i dzięki moim zdolnościom stalkerskim udało mi się ustalić w zasadzie wszystko co potrzebne: imię i nazwisko, a co za tym idzie profil fb, ig; a także orientacyjne miejsce zamieszkania, dzięki postowi który wrzucała na publiczną grupkę, że szuka współlokatora ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przechodząc dalej, widzę że się ogłasza na jakiejś grupce że udziela korepetycji xD. Laska jbc. 25 lat. Myślicie, żeby coś poświrować, a nóż coś się wydarzy?

#milosc #podrywajzwykopem #zwiazki #podryw #tinder #rozowepaski #randki #niebieskiepaski #podryw #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki #heheszki
  • 8