Wpis z mikrobloga

@ByczeqFernando @konrad1 ja też mam kredyt z 2019 i już uciekłem na stałą żeby przeczekać ten ciężki okres. Mogę w każdej chwili za darmo nadpłacić/zamknąć/ refinansować kredyt. Najlepsze, że autor posta jest od pół roku na tej grupie i dopiero po aktualizacji wiboru się obudził że coś jest nie tak, jakby nie widział na swojej tablicy tych 10 postów dziennie od innych kredyciarzy;)
@Kiedysbedeczerwonka:

widać że nie znasz się nic a nic.

No mam tylko 5 kredytów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W większości krajów UE masz 25 ew 30. I UK nie jest cywilizowane jeśli chodzi o kredyty akurat. Brak stałych na cały okres kredytowania.
@Rst00:

chyba nie wiesz do końca o czym mówisz. Biorąc kredyt na dłuższy okres i jednocześnie nadpłacając to jest najlepsze co możesz zrobić

Raczej
@SOIOWER:

uwielbiam jak ktoś kompletnie gówno się na czyms zna, ale udaje specjalistę i poucza z pogardą innych :) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A ja uwielbiam argumenty typu "jesteś głupi" bez jakichkolwiek argumentów. To nie piaskownica
@Dziecko_Proboszcza: I teraz ja się zapytam całkiem szczerze, może to niektórych rozbawi, ale jak ten kraj ma przetrwać i się rozwijać, skoro aby kupić jakieś śmieszne kilka m2 w kurniku, które jest wręcz niezbędne do założenia rodziny, trzeba się babrać w tego typu zabawy z bankami. Przecież nawet zarabiając średnią krajową, nie można być pewnym jutra. W mojej opinii jest jeden z kluczowych powodów dla którego szacuje się, że do 2100
@PiotrFr mordko ale ile ty masz tej różnicy na marży? ja na 30 lat miałem ofertę 1.80 marży, niech przy krótkim kredycie ta marza będzie 1.20% to dalej daje 0.6% w skali roku za spokojny sen, mniej niż glapa jednym pierdnięciem podnosi. Lepiej brać długi kredyt i nadpłacac, nie srasz wtedy pod siebie i możesz np zmienić pracę bez spiny
@pri0: widzę, że tutaj jest więcej zaszokowanych jak działają kredyty niż takich co wzięli kredyt xD bierzesz kredyt na 500k na 30 lat, przy jakiś wysokich stopach masz do splaty (przez 30lat) 1 900 000zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#!$%@? z tego jak w praktyce to wygląda tak, że się spłaca i nadpłaca powiedzmy 6% kwoty rocznie i po 10latach masz do spłaty jakieś 150k, a kredyt