Wpis z mikrobloga

@pelikan-z-wykopu-lvl99: zostali zidentyfikowani w innym wpisie, który był wrzucony wraz z nagraniem, i już go nie znalazłem. Ten wpis zwrócił moją uwagę na brak oznaczeń.
Nie trzeba wiele szczegółów, aby nie zauważyć braku jakichkolwiek emblematów, poza białymi przepaskami oznaczającymi poddanie się.
  • Odpowiedz
@mvmxks: Prześlij link, jakoś twoje tłumaczenia mnie nie przekonują. Widziałem wiele filmów i zdjęć na których byli uwiecznieni rosyjscy żołnierze i nie było widać żadnych emblematów, mimo to nie nie przyszło mi do głowy aby z tego powodu negować ich przynależność do armii FR. Zresztą wystarczy wpisać w google chociażby "russian soldier" i masz setki zdjęć potwierdzających to co teraz piszę.
  • Odpowiedz
Nie popieram takiego traktowania jeńców bo to działa źle na wroga, jak będą kacapy słyszeć, że źle się dzieje z tymi którzy się poddali to jednak będą dłużej się zastanawiać czy kapitulować. Temu też bym się nie zdziwił jakby te #!$%@? bez honoru zrobiły prowokację. Wiem, że Ua nie zrobiło tego, bo są ludzie i ludzie, wśród Ukrainców na pewno są też zjeby. No i jeszcze jedna kwestia, gdyby kacap się tam
  • Odpowiedz
@pelikan-z-wykopu-lvl99: z jakiego powodu wypowiedź innego użytkownika mialaby cię przekonać, skoro moja nie przekonuje? Po wpisaniu russian soldier mozesz mieć masę "żołnierzy", którzy nie mają emblematów, bo to znana taktyka rosyjskich idiotów na wysokich stanowiskach, znana już od co najmniej 2014 roku, włącznie z wysyłaniem ludzi na żywy zwiad.
Skąd w takim razie wiesz dla kogo walczy dany żołnierz, skoro nie ma żadnych oznaczeń?
  • Odpowiedz