Wpis z mikrobloga

@TheJaster: jak Rosjanie mordują Ukraińców to Wykopki łykają wszytko jak pelikany a teraz jak Ukry pastwią się nad Rosjanami to ..ola Boga , kłamstwo ... gdzie źródło ...
  • Odpowiedz
@doges: W momencie gdy rzad Ukrainy zacznie wypuszczac za granice Ukrainskich mezczyzn w wieku poborowym to bedzie znak ze juz niedlugo bedzie trzeba opuscic Polske.Nalezy trzymac reke na pulsie i orientowac sie kiedy taki komunikat zostanie ogloszony i kiedy bedzie mozliwy wyjazd.Juz w srednim terminie moze dojsc do rozruchow spolecznych w Polsce.Nalezy tez wyczuc moment w ktorym najlepsza opcja bedzie wymiana waluty na inna jesli ktos jeszcze trzymal oszczednosci w
  • Odpowiedz
@SarahC:

gdzie ty na tym screenie masz utratę krwi i ranę postrzałową nógxD zarzutka 2/10 bo odpisane


Typie. Dostałbym bana lub skasowaliby mi wpis jakby wrzucił bardziej gore content xD
  • Odpowiedz
mam w dupie wizerunek sił zbrojnych innego kraju niż mojego. Chcą mieć dobry wizerunek, niech nie zachowują się jak zwierzęta.


@DunningKruger: gdyby mieszkańcy polskich oblężonych miast umierali z głodu i braku wody, gdyby polskie szkoły, szpitale, ludność cywilna były bombardowane fosforem, gdyby kobiety były gwałcone - robilibyśmy to samo

oto
  • Odpowiedz
@printHelloWorld: Sądzę że odpowiednie służby powinny zając się twoimi ostatnimi wpisami i twoją osobą. Jeśli uważasz ze nagranie które opublikowałeś powyżej świadczy o jakiejś sprawiedliwości jesteś w gigantycznym błędzie, przez swoją bezmyślną głupotę nastawiasz siły atakujące Federacji rosyjskiej na problem wizerunkowy przez rozprzestrzenianie właśnie takich nagrań, ktoś kto to wrzucił do sieci strzelił w stopę sobie, tobie, i tym którzy to po tobie prześlą dalej, a przede wszystkim siłom zbrojnym
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
gdyby mieszkańcy polskich oblężonych miast umierali z głodu i braku wody, gdyby polskie szkoły, szpitale, ludność cywilna były bombardowane fosforem, gdyby kobiety były gwałcone - robilibyśmy to samo


@spere: możliwe że byłbym nawet najgorszy z wszystkich, ale mi nie o to idzie. Raczej o robienie aniołów z ukraińskich żołnierzy gdy zwyczajnie tak nie jest.

Nie trawie tej propagandy nam sprzedawanej.
  • Odpowiedz
Nawet jeśli to prawda, to jakoś tak akurat odwróciłem wzrok i nie zauważyłem żadnych zbrodni wojennych na tych zwier.... To znaczy zbrodni na rosyjskich żołnierzach
  • Odpowiedz
zagwarantować, że gdyby to u nas kacapy zaatakowały i bombardowały cele cywilne, to by się ktoś z nimi pieścił?


@MostlyRenegade: Oczywiście. U nas Polacy są obywatelami drugiej kategorii. Nawet jakby Polaków żywcem palili władze nie pozwoliłyby na jakikolwiek dyskomfort najeźdzcy
  • Odpowiedz