Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@56632: Sądzę że odpowiednie służby powinny zając się twoimi ostatnimi wpisami i twoją osobą. Jeśli uważasz ze nagranie które opublikowałeś powyżej świadczy o jakiejś sprawiedliwości jesteś w gigantycznym błędzie, przez swoją bezmyślną głupotę nastawiasz siły obrońców Ukrainy na problem wizerunkowy przez rozprzestrzenianie właśnie takich nagrań, ktoś kto to wrzucił do sieci strzelił w stopę sobie, tobie, i tym którzy to po tobie prześlą dalej, a przede wszystkim siłom zbrojnym Ukrainy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
@Urojony_programista: Jak możesz onuco ? Żartuje, ale to kwestia czasu, jak wykopki zrozumieją, że wszystko na wschód od Bugu to jedna dzicz, szkoda, że pewnie dopiero na własnej skórze jak ich mniejszość u nas osiągnie kilkanaście procent ogółu ludności.
  • Odpowiedz
@DunningKruger: Sądze że rozpowszechnianie takich nagrać wpływa na degradację wizerunkową sił zbrojnych Ukrainy chłopcze który się nazywasz:

Lewak, narodowiec, szur, faszysta, wolnościowiec. Przeciwnik ideologicznego podejścia do życia. Zaszczepiony wszelkimi dostępnymi szczepionkami oraz dawkami. Antyszczep. Proaborcjonista, działacz pro-life, katolik praktykujący ateizm.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 86
@MostlyRenegade: To gdybanie i żaden argument, natomiast tu komentujemy fakty. Fakt jest taki, że oba te kraje są skorumpowane do cna, przestępczość zorganizowana jest prowadzona na nieporównywalnie większa skalę niż w europie zachodniej, Rosja, Białoruś i Ukraina przewodzą też w ilości osób zakazonych HIV w Europie, tak w porównaniu z resztą kontynentu to dzicz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 101
Sądze że rozpowszechnianie takich nagrać wpływa na degradację wizerunkową sił zbrojnych Ukrainy chłopcze który się nazywasz:


@printHelloWorld: mam w dupie wizerunek sił zbrojnych innego kraju niż mojego. Chcą mieć dobry wizerunek, niech nie zachowują się jak zwierzęta.
  • Odpowiedz
mam w dupie wizerunek sił zbrojnych innego kraju niż mojego. Chcą mieć dobry wizerunek, niech nie zachowują się jak zwierzęta.


@DunningKruger: ty bys poglaskal po glowie jakby ci wysadzili chate w powietrze i zabili rodzicow?
  • Odpowiedz