Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Urojony_programista: mnie bardziej wnerwia ta zbiorowa histeria i napędzanie takiej nienawiści do Rosjan jakiej chyba jeszcze nigdy nie było. Serio, to już przestaje być śmieszne, bo jakby ludziom pozwolić, to pobudowali by obozy zagłady na wzór tych hitlerowskich i kierowali do nich każdego, kto miał pecha się urodzić w Rosji. Choćby to był #!$%@? jakiś 19 letni student w Polsce. Bo oni tacy hurr durr niedemokratyczni. Bo my #!$%@? jesteśmy zajebiście
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mvmxks:

tylko to nie są jeńcy, jeżeli dobrze pamiętam to grupa wegnera, najemnicy bez oznaczeń, którzy mieli strzelać do cywili.

masz rację, znalazłem na tym telegramie nagranie https://t.me/s/military_az/15628 na pod którym jest opis, że jednym z jeńców był Azer, i podpisany jest jako żołnierz rf, natomiast nie widać nigdzie insigniów


Z tym drugim akapitem się zgadzam, też widziałem ten opis. Poza tym widziałem gdzieś na forum/telegramie analizę sugerującą, że po stronie
@ruskitrol

Robienie takich brutalnych filmików i puszczenie w świat jest zamierzone żeby wróg był świadomy co go czeka na miejscu


wcześniej wykopki pisały pod filmem z ruskiem, któremu dali herbatki i go tam głaskali, że to właśnie to jest celowo puszczone w świat, żeby ruski się chętniej poddawali. Taktyka szachów 5D się zmieniła? xD
@WillyJamess: gość sam zdezerterował i podszedł do ludności prosząc o pomoc zresztą ty próbujesz wytłumaczyć zagrania na wojnie? Nie zadziałała ciepła herbatka to może zadziałają strzały w kolana.