Wpis z mikrobloga

  • 1315
Warszawa, Zacisze.
Od dwóch lat chodzę po tej okolicy na spacery, od tego też czasu auto stoi jak stało.

Podobnie dziwny duży dom który ma potencjał ale wygląda jakby nie widział choćby odświeżenia od jakichs 30 lat. Chyba opuszczony.

Zawsze ciekawią mnie takie historie.
Wygląda jakby ktoś miał w latach 90 fajne życie, duży dom w Warszawie, oczojebne żółte sportowe auto, i nagle coś się zatrzymało...

Zastanawiam się co mogło się stać, że nie ma nawet komu się tym zająć, nawet wprowadzić tego auta do garażu.

#warszawa #carboners #zycie #
Pobierz
źródło: comment_1648362722dwO99YKeJ1on8NF9c3kL1G.jpg
  • 130
to znaczy, że na ogólnopolskim geoportalu można było kiedykolwiek znaleźć nr KW dla dowolnej nieruchomości bez wykazywania interesu prawnego?


@pernikovy_tatko: Czy na tym konkretnym to nie pamiętam, ale tak.

I ani do pozyskania numeru KW, ani do poznania jej treści nie musisz mieć interesu prawnego.
@Zly_On: mysle ze gowno wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) to ze on nie wymuszal, rabowal to nie znaczy ze nie znal lokalnych watazkow, zwlaszcza ze "ochronka" to byl porzadek dzienny w tamtych czasach, wiec pewnie niejedna flaszeczke #!$%@? z gangusami zaraz po daniu w lapie aby sklad sie przypadkiem nie podpalil pewnej felernej nocy tudziez zeby artroskopii nikt nie zrobil wiertlem ( ͡° ͜ʖ ͡
@peoplearestrange: przecież napisałem ze swoje na boku się kręciło, bo każdy kręcił.

A w mojej miejscowości akurat ochronki na tego typu rzeczy nie było, za to inne działaności gospodarcze takowa musieli opłacać
@Zly_On: jezeli spoufalasz sie z gangsterami to sam nim posrednio jestes, bo dajesz przyzwolenie na to co robia, proste. ktos juz wytlumaczyl, ze przyklaskiwanie takiemu stanu rzeczy, w polaczeniu ze smianiem sie z kogos, kto byl uczciwy i przez to zarabial mniej to patologia najwyzszych lotow
@peoplearestrange: kolejny raz muszę zwracać Ci uwage na czytanie nie zrozumieniem. Cały czas mówię o czasie przeszłym, nie będę dzisiaj #!$%@?ć starszego ode mnie dużo gościa za to, jak kombinował 30 lat temu to po pierwsze.

Po drugie, nie wiem który rocznik jesteś i które lata pamietasz, natomiast wytłumaczyć jedna rzecz trzeba. Kradł i był okradany każdy, bycie uczciwym było jeszcze większym wyzwaniem niż życie za dzisiejsza minimalna krajowa w dzisiejszej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kmlbnd: u mnie w okolicy tez byl dom. Stal pusty przez 20 lat. Bo rodzina sie sadzila po smierci wlasciciela. Dopiero teraz ktos tam mieszka i remontuje calosc. Jakby ktos z tych co sie sadzili zaczal zwiedzac hades.