Wpis z mikrobloga

212 171,61 - 13,58 = 212 158,03

Coś mnie dziś nosiło, parę razy wstawałem święcie przekonany, że już późno i czas iść pobiegać. Pierwszy raz o... 2;30 xD
Ostatecznie wstałem ciut wcześniej niż zwykle i wyrobiłem się na start o 4:57 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fajna pogoda - ciepło, sucho, bezchmurne niebo - nic tylko lecieć! No i se poleciałem ( ͜)

Miłego dnia!

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #enronczlapie #ruszkrakow
Pobierz enron - 212 171,61 - 13,58 = 212 158,03

Coś mnie dziś nosiło, parę razy wstawałem św...
źródło: comment_1648188156PtK2Xv51ZOVox0AxObziOB.jpg
  • 13
@enron: Powiedz Ty mi lepiej jak tak w nocy wstać i nie obudzić domowników? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@thebearded0ne: bardzo prosto. Alarm wibracyjny w zegarku, a następnie zamiast przeciągnąć się i ryknąć "ACH JAK PRZYJEMNIE Z SAMEGO RANA WSTAAAAĆ" po cichutku wymknąć się z łóżka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@enron: jak na moje oko to nie robisz ćwiczeń na mobilność i stabilizację, przez co rozjeżdża ci sie wszystko pod koniec biegu. Zobacz co sie dzieje pod koniec z bilansem. Jeśli to był asfalt, do dużo do poprawy, jeśli teren to wiele tłumaczy.
@enron: jak na moje oko to nie robisz ćwiczeń na mobilność i stabilizację, przez co rozjeżdża ci sie wszystko pod koniec biegu. Zobacz co sie dzieje pod koniec z bilansem. Jeśli to był asfalt, do dużo do poprawy, jeśli teren to wiele tłumaczy.


@gottie: nie zrobiłem formy przed półmaratonem, ot co ¯\_(ツ)_/¯
Mój rekord to 1:37 z groszami, ostatnio biegam bliżej 1:40 - więc stwierdziłem, że skoro w miarę dobrze
@enron: o ile wskazania są poprawne, trzeba sprawdzić skąd to się bierze. Pierwsze kilometry zazwyczaj wychodzą „ładne” bo jesteś w stanie utrzymać pozycje, technikę i rytm. Na zmęczeniu ciało idzie jak potrafi i wychodzą wszelkie braki w stabilizacji czy mobilności. Tu pomogą ćwiczenia np. ( https://youtu.be/5eCgFLnCnX8 ) Zacznij od konsultacji co do techniki biegowej z nagraniem. Powodów może być kilka, słabe pośladki, przywodziciela, pasmo, ułożenie stopy, itp. Krótki krok to również