Wpis z mikrobloga

@dr_Batman: policzmy, czas wizyty 15 min, cena średnia 200 PLN razy cztery, to jest 800 zł/h * 160h = ok. 120 000, minus podatki i inne wychodzi 75 000 netto na rękę, ale przecież pan lekarz nie będzie żył jak zwierzę za średnią krajową.
  • Odpowiedz
Lekarz rodzinny powinien leczyć cukrzycę nadciśnienie, niewydolność krążenia, astmę, wszystkie choroby internistyczne, musi ma wstępnym poziomie diagnozować nowotwory.


@dr_Batman: poprawiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
a jakiś Janusz Polaczek będzie ci wmawiał że 100zł netto na kontrakcie to są kokosy.


@dr_Batman: tak to są kokosy. Nie masz żadnego szacunku do pieniądza
  • Odpowiedz
Lekarz rodzinny leczy cukrzycę nadciśnienie, niewydolność krążenia, astmę


@dr_Batman: diabetolog, endokrynolog, kardiolog, pulmonolog ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kumpel19: No coz, mlodzi lekarze ciagna do duzych miast, tych lepszych przychodni, przyjmują prywatnie. Na cholerę im specjalizacja z kardiologii czy ortopedii jak mozna skonczyc kurs medcyny estetycznej i kosic porzadna kase za robienie ust i botoksu. A w malych miejscowosciach ta sama stara bida, w przychodni dwie stare, niemiłe lekarki, co ledwo ogarniają co to kąkuter i tak się kręci
  • Odpowiedz
@Kumpel19: Ale co, uważasz że to jest dużo na B2B? Bo to jest taki rodzaj umowy. Czyli nie pracujesz - nie zarabiasz. Więc na start odlicz sobie wszelkie urlopy, chorobowe, etc. Dwa - to jest brutto, czyli podatek, ZUS i takie tam. Uważam, ze w miarę uczciwa stawka dla lekarza. Ja wiem, że Ty byś pewnie chciał, żeby lekarz za 5k brutto robił i się cieszył, że robota jest, ale na
  • Odpowiedz
Lekarz rodzinny leczy cukrzycę nadciśnienie, niewydolność krążenia, astmę

@dr_Batman: diabetolog, endokrynolog, kardiolog, pulmonolog ¯_(ツ)_/¯


@WuBe: Tak, kurła, powodzenia. Diabetolog - terminy za 2 lata, endokrynolog - nawet mnie nie rozśmieszaj, kardiolog - jakieś 3 miechy, akurat w miarę spoko, ideolo termin jak się dusisz bo masz zaostrzenie niewydolności serca, pulmonolog - 6-9 miesięcy. Też spoko jak akurat masz zaostrzenie astmy.

Ambulatoryjna opieka specjalistyczna w tym kraju istnieje już tylko na
  • Odpowiedz
@Kumpel19: Chciałem cię wyjaśnić, ale @dr_Batman: już to zrobiła.

Dodam jeszcze jedną rzecz: przecież programista15k wymaga tylko dwóch bootcampów i klikania w kąkuter - jak zazdrościsz lekarzom co spędzili więcej na studiach niż ty w szkole to za maks 3 miesiące będziesz zarabiał niewiele mniej.
  • Odpowiedz