Wpis z mikrobloga

Bawi mnie ta dyskusja tutaj, można powiedzieć że polacy zostali wzorowo wytresowani przez media- wystarczy że któryś "konował" podniesie łeb i zostanie zaszczuty przez społeczeństwo. Rząd nie musi nic robić.

I to samo społeczeństwo jest zdziwione że system się łamie i coraz więcej lekarzy przechodzi do sektora prywatnego... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
prawdziwych normalnych składek zdrowotnych


@dr_Batman: Racja, #!$%@?ć bogoli zarabiających po 3000 brutto. Jak 90% pensji przeznaczą na składkę zdrowotną to ruszą dupę i znajdą lepszą pracę.

zostanie zaszczuty przez społeczeństwo


@Skurviduplo: Mam nadzieję, że górników też będziesz tak wspierał w ich walce o godne zarobki. Oni też za 9k nie są w stanie przeżyć do pierwszego.

zwykłe stawki


@NieRozumiemIronii: A jakie są niezwykłe w tej bajce? 100k?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A jakie są niezwykłe w tej bajce? 100k?

@2aVV: tyle to już jacyś członkowie zarządu w sporych spółkach.
@Mintaa: podaję ogólnodostępne stawki - żadna wiedzą tajemna. Można sprawdzić w sedlak&sedlak, haysie czy chociażby na glassdoorze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Jestem programistą i zarabiam 50 k i nikogo w branży już nie dziwią takie stawki. Także dajcie żyć tym lekarzom, za tyle to ciężko byłoby mi utrzymac rodzinę.
  • Odpowiedz
@Skurviduplo: Szczujesz na górników, którzy podnieśli łeb i walczą o swoje?

Nieładnie, ktoś w tej dyskusji nazwał takie zachowanie "wytresowaniem przez media".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ramzi96M: Za #!$%@? jak dzik, ratując ludzkie życie, pod odpowiedzialnością karną i cywilną? XDDDD nie. To są conajwyzej kokosy za siedzienie przed kompem na ho i przerabianie incydentów w korpo.


@dr_Batman: dobra spytam inaczej - to jaką stawkę uważasz za godną?
  • Odpowiedz