Wpis z mikrobloga

Po prostu potrafię przeliczyć ile czasu i #!$%@? zajęłoby mi kombinowanie i wychodzi na to, że opłacenie usług wychodzi efektywnie taniej niż zarządzanie tymi wszystkimi niepewnymi rodzinkami z obcymi ludźmi czy oglądanie reklam gdy oglądam na TV czy urządzeniach z iOS. I tak, używałem jakiś czas temu YT Vanced przez chwilę gdy używałem jeszcze telefonu z andkiem. Aktualizowanie tego to katorga bo sypie się co drugą wersję, jak już działa to ciągle
@smk666: może problem jest z tobą, a nie wszystkimi dookoła, mam yt vanced od ponad roku i nie miałem przez ten czas żadnego problemu z nim, z netflixa korzystam ze znajomymi od kilku lat i nigdy nie było problemu, przelew automatyczny leci co miesiąc i tyle, może to twoja rodzina i znajomi są #!$%@? że nie potraficie płacić za usługę i musisz tak wiele czasu tracić miesięcznie by ci ktoś dychę
@smk666: prrrrt


@Kouros:
Gadaj z dupą to Cię osra. ¯\_(ツ)_/¯

@Rorschak:
Nigdy nie bawiłem się w rodzinki poza udostępnieniem wolnego ekranu netflixa rodzicom za darmo ale widzę po znajomych jakie mają przeboje. Ja tam cenię sobie wygodę i kontrolę nad kontem bardziej niż jedno piwo więcej w miesiącu. A co do vanced to regularnie pojawiały się problemy, że google coś połatał, kilka dni zanim vanced wypuścił nowe obejście, potem
@virus-t: Ja mam rodzinkę yt wychodzi 6zl na głowę miesięcznie, ale można kombinować z Turcja albo Argentyna na VPN. Kupiłem z uwagi właśnie na problemy z vanced plus telewizor
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Ludzie to nie chodzi głównie o reklamy ale też o sponsor blocka. Prawie każdy filmik który oglądam ma sponsora. I zanim zacznie się filmik mija minuta albo w trakcie gada o sponsorze minutę. Nie dość że mają kasę z reklam i wyświetleń to jeszcze #!$%@? o sponsorach. Ja nie mam czasu na takie gówno. Dlatego też nie mam telewizji od 10lat bo nie chce być botem oglądającym reklamy.
byczku co mas z tego, że opłacasz fitatu? są z tego jakieś profity oprócz braku reklam?


@niejestemjutuberem: szczerze? Opłacam chyba 3 rok więc nie pamiętam czego nie było w darmowej a jest w premium. Na bank był jakiś powód, że się zdecydowałem opłacać.
@smk666: nie jest to piractwo bo nie udostępniasz utworów objętych prawem majątkowym, ani nie wykorzystujesz komercyjnie oprogramowania niezgodnie z licencją. Oglądanie bez reklam treści w Internecie jest poprostu formą filtrowania dostarczonej Ci treści. Jak zamknę oczy i wyciszę dźwięk w reklamie to tez jestem piratem wg Ciebie? Jak w czasie reklamy pójdę po herbatę? Jak się spóźnię do kina na blok reklamowy? Co wtedy? Poza tym vanced daje też możliwość pomijania
Ale tak serio, co to jest 25 zł w dzisiejszych czasach? Ruchu takich drobnych kwot to się nawet nie zauważa.


@smk666: efekt latte - niewielkie opłaty, niewielkie wydatki, zapominanie że ma się jakieś mikroabonamenty i nagle co miesiąc z konta ubywa 200

Problem z YTP nie jest taki, że trzeba płacić za coś co ma się za darmo, tylko w tym, że Google coraz bardziej psuje platformę, żeby zmusić ludzi do
@aegypius:
Napisze to po raz setny w tym wątku, bo chyba nikt nie czyta całości nim odpowie na wpis gdzieś z góry. Jak bezpłatnie unikniesz reklam na iOS, w TV albo w samochodzie skorzystasz z yt music przez carplay? Używanie na kompie przez przeglądarkę to tylko jedna z funkcji, no i nie każdy chce używać androida. Poza tym używanie adblocka (w różnych formach) zabiera pieniądze twórcom treści, których lubisz. Jak masz