Wpis z mikrobloga

Z drugiej strony YT premium kosztuje 25 zł na miesiąc,


@smk666: Nie wnikam już czy to dużo czy mało, ale polecam wejść sobie na YouTube w karty typu "Na Czasie", żeby zobaczyć jaki rodzaj twórczości stanowi trzon tej strony i do kogo głównie by poszły twoje pieniądze. Ja pass. Prędzej zrezygnuję z YouTube niż zacznę oglądać u nich reklamy lub im płacić.
@Antek1204: Z tych 25zł/mc ok. połowa trafia do twórców treści jakie oglądasz - więc to także wsparcie dla osób, które dostarczają filmy, a wbrew pozorom to często kosztuje sporo czasu, jak i pieniędzy, a znów nie zarabiają z YT tak dużo. Korzystając z Vanced, twórcy nie mieli z tego nic, bo ani reklamy, ani prowizji z YT Premium.
@virus-t No i cała dyskusja w komentarzach dobitnie pokazuje jak kombinatorstwo i cwaniactwo dalej jest u nas w kraju pielęgnowaną cnotą.

Bo za oszczędności rzędu 25zł miesięcznie to warto się szmacić i pozbawiać zysku zarówno producentów treści którą się lubi, jak i firmę która umożliwia im istnienie.

Miejcie trochę godności i chociaż zrezygnujcie z YT a nie robicie z siebie bojowników o lepsze jutro, robiąc w sumie uproszczony odpowiednik ciągnięcia prądu z
Po prostu potrafię przeliczyć ile czasu i #!$%@? zajęłoby mi kombinowanie


@smk666: To coś słabo liczysz, mi to zajęło dokładnie tyle, ile zajmuje ustanowienie powtrzającego się przelewu w banku, jakaś minuta w porywach do dwóch. Współczuję poczynionych wyborów życiowych, że aż taki słaby w matematykę jesteś xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aegypius:

efekt latte - niewielkie opłaty, niewielkie wydatki, zapominanie że ma się jakieś mikroabonamenty i nagle co miesiąc z konta ubywa 200


A potem kupują jakieś książki finansowego ninja żeby im ktoś powiedział gdzie kasę tracą xD
@virus-t:

130 net i kablówka
38 dwa numery komórki
netflix płaci kumpel
30 spotify ja płace za całą rodzine mam za to netflixa
20 hbo max sam place - chcesz wbic do rodziny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8,99 google one, ale niedługo wbijam na plan wyżej 13,99
79 ubezpieczenie zdrowotne

do tego dochodzą rzeczy płacone rocznie
ubezpieczenie auta
ubezpieczenie mieszkania
jakieś apki premium też mam, fitatu również,
@DyG121:

...ale polecam wejść sobie na YouTube w karty typu "Na Czasie", żeby zobaczyć jaki rodzaj twórczości stanowi trzon tej strony i do kogo głównie by poszły twoje pieniądze.

Twój abonament idzie do YT i do osób których filmy oglądasz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smk666: uwielbiam takie wpisy. "hehe wy biedaki, co to jest [dowolna kwota].
Przy okazji - piwo w knajpie kosztuje 16 zł? To już wiem czemu Polacy nie mają oszczędności.
25 zł za brak reklam to dużo nawet w porównaniu do cen dostępu do usług streamingowych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
25zł na miesiąc żeby nie oglądać reklam i apka działała w tle xD no już lecę i robię przelew

Ale tak serio, co to jest 25 zł w dzisiejszych czasach? Ruchu takich drobnych kwot to się nawet nie zauważa. Niewielka cena za wygodę.

@smk666: XDDDDDDDDDD kocham bogactwo wykopków
@Antek1204: polecam new pipe, taki zchackowany youtube, działa w tle i bez reklam i ma kilka innych bajerów, trudno zainstalować i czasem sie kraszuje ale jak działa to działa ( ͡º ͜ʖ͡º) zajebiste do auta np