Wpis z mikrobloga

@virus-t:
Z drugiej strony YT premium kosztuje 25 zł na miesiąc, przecież to cena półtorej piwa w knajpie a masz spokój od reklam i odtwarzanie w tle na wszystkich urządzeniach a nie tylko tych z androidem. Szczególnie przydatne po tym, jak dawno temu pihole w sieci lokalnej przestał być skuteczny w blokowaniu reklam na TV/Chromecaście.
25zł na miesiąc żeby nie oglądać reklam i apka działała w tle xD no już lecę i robię przelew

@Antek1204:
Ale tak serio, co to jest 25 zł w dzisiejszych czasach? Ruchu takich drobnych kwot to się nawet nie zauważa. Niewielka cena za wygodę.
Z drugiej strony YT premium kosztuje 25 zł na miesiąc


@smk666: niby tak ale im więcej masz kont premium tym takie małe sumy się ładnie kumulują, u mnie dla przykładu to wygląda tak:

79zł - internet
129zł - nc+
18zł - netflix (dzielę w rodzinie)
8,99zł - google one 100gb
5,83zł - fitatu
40zł - multisport
12zł - compensa (pakiet medyczny)
56zł - pzu prywatne ubezpieczenie
15zł - telefon
----
~365zł
@virus-t:
W dalszym ciągu, taka cena życia we współczesnym świecie. Zresztą 25 czy 50 zł różnicy w tej kwocie nie zrobi.

Ja to widzę tak, że ludzie kombinują na potęgę z rodzinkami w netflixie czy spotify, szukają rozwiązań do yt po czym myślą, że są zajebiści bo oszczędzili w sumie 50 zł. Tyle tylko, że #!$%@? się z zarządzaniem tym wszystkim, jakieś szemrane interesy z randomami żeby dzielić konta kosztuje ich
Zresztą 25 czy 50 zł różnicy w tej kwocie nie zrobi.


@smk666: jak zarabiasz 200zł na godzinę (ponad 30k miesięcznie) to może i tak, dla przeciętnego człowieka ta kwota to godzina pracy.

Ja to widzę tak, że ludzie kombinują na potęgę z rodzinkami w netflixie czy spotify, szukają rozwiązań do yt po czym myślą, że są zajebiści bo oszczędzili w sumie 50 zł.


@smk666: a ja to widzę tak, że
@smk666: ja tak wziąłem YT na te, chyba 3 miesiące, za darmo i zapomniałem zrezygnować i w sumie tak też pogodziłem się z tym, że już wolę płacić te 3 dyszki, żeby mieć spokój od reklam (no i nawet zacząłem słuchać muzyki w pracy na Youtube Music).
a ja to widzę tak, że ludzie szanują pieniądz, a ty zachowujesz się tu jak buc, który wywyższa się ponad innych bo dla niego 25 czy 50zł to nic i może je wyrzucać co chwilę tu i tam


@Kouros:
Po prostu potrafię przeliczyć ile czasu i #!$%@? zajęłoby mi kombinowanie i wychodzi na to, że opłacenie usług wychodzi efektywnie taniej niż zarządzanie tymi wszystkimi niepewnymi rodzinkami z obcymi ludźmi czy oglądanie