Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@virus-t: kiedyś też bawiłem się w płacenie za wszystko ale doszedłem do wniosku że co mnie obchodzi, że korpo zarobi mniej? Mogę mieć za 0zł zamiast 20 bez wysiłku to korzystam. Ciekawe czy w korpo też się zastanawiają, czy cię przypadkiem za mocno nie ruchają
@virus-t: a to nie jest tak, że przestaną rozwijać apkę, ale jak na razie kto ją zainstalował temu działa (do czasu, kiedy google coś zmieni), plus nadal można ją ściągnąć?
79zł - internet

129zł - nc+

18zł - netflix (dzielę w rodzinie)

8,99zł - google one 100gb

5,83zł - fitatu

40zł - multisport

12zł - compensa (pakiet medyczny)

56zł - pzu prywatne ubezpieczenie

15zł - telefon

----

~365zł a jeszcze pewnie zapomniałem czegoś doliczyć.


Tam 20 tam 50, a koniec końców ponad 350 zł w "subskrypcjach".


@virus-t: Wiadomo, zajebista argumentacja:

#!$%@? Z CANAL PLUS I MULTISPORTA ZABIERAJO MI ZA DUŻO WIĘC
zapomniałeś o czynszu, ubezpieczeniu domu i samochodu.


@michono: Tych rzeczy specjalnie nie wymieniłem, bo to są opłaty które "musisz płacić" jeśli chcesz normalnie funkcjonować w społeczeństwie i żyć. Wszystko to co wymieniłem, są to rzeczy, bez których "mógłbym się obejść" ale za nie płacę, bo "chcę je mieć".
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@virus-t:

Z drugiej strony YT premium kosztuje 25 zł na miesiąc, przecież to cena półtorej piwa w knajpie a masz spokój od reklam i odtwarzanie w tle na wszystkich urządzeniach a nie tylko tych z androidem. Szczególnie przydatne po tym, jak dawno temu pihole w sieci lokalnej przestał być skuteczny w blokowaniu reklam na TV/Chromecaście.

@smk666: I tak właśnie napędza się ten #!$%@? biznes monopolistów. Jeszcze niech wprowadza supskrybcje na