Wpis z mikrobloga

W byciu wiecznym singlem nawet nie chodzi o brak seksu. Tzn. podejrzewam, że jest to całkiem przyjemne doświadczenie, ale nie traktowałbym tego jako konieczność, tylko dodatek do związku.
Tak naprawdę człowiek by chciał razem pospacerować po parku, pójść na koncert, oglądać w letni wieczór zachód słońca, przytulać się, trzymać za ręce, wspierać nawzajem, grać w planszówki albo kąkuter, mieć dla kogo wstawać z łóżka. Po prostu kochać i być kochanym. No, ale nie dla spierdoxa takie rzeczy, tylko dla oskarka.

Niestety ale #blackpill to brutalna prawda, sam kiedyś myślałem, że wystarczy dbać o siebie i być dobrym dla innych ludzi, a miłość sama przyjdzie. Życie mnie w końcu zweryfikowało, w całym 21 letnim życiu żadna z poznanych przeze mnie dziewczyn nie była mną zainteresowana. Moje 169cm wzrostu, nijaka twarz (5/10) i nieśmiałość całkowicie skreślają moje szanse u praktycznie każdej dziewczyny. Dla tych, u których mógłbym mieć szansę, jest już nadwyżka atrakcyjniejszych i dynamiczniejszych ode mnie facetów. W moim roczniku istnieje nadwyżka około 20 tysięcy mężczyzn, 20 tysięcy przegranych skazanych na samotność.

To smutne, że moje nieszczęście została zdeterminowane jeszcze przed narodzinami. Nigdy się z tym nie pogodzę, do końca życia widok przytulających się par będzie napełniał mnie goryczą i frustracją.
Miłość nie została przeznaczona dla niskich, nieurodziwych i nieśmiałych chłopaków. Nam pozostaje jedynie miłość matki, do czasu gdy ona umrze.
Czy można żyć samemu bez miłości? Można, ale co to za życie? Ehh, no i mam teraz klawiaturę od łez.
#zalesie #samotnosc #zwiazki #gorzkiezale
Pobierz Stewan - W byciu wiecznym singlem nawet nie chodzi o brak seksu. Tzn. podejrzewam, że...
źródło: comment_1647024825HlG1aeUJdneoAHgduJFJAz.jpg
  • 50
@ActiveekHere ej ale po anime bym tak nie cisnęła. Sama oglądam anime będąc nawet starsza od OPa. Jako były damski przegryw, ofiara bullyingu w szkole też musiałam się przełamać, ale się udało. Nawet niebieski mi się w życiu napatoczył, a przy okazji ja jemu. Oboje mieszkamy razem, pracujemy i tak żyjemy kilka lat. No dobra, aż tak nie wyszliśmy na npckie normictwo, oboje mamy konto na Wypoku ( ͡º ͜ʖ
@TheKirghizLight nie napisałam, że na pewno się jakaś różowa w jego życiu pojawi. Napisałam, że jak się ma jakąś pojawić, to się pojawi. Przecież istnieją starzy kawalerowie i stare panny, którzy nie mają żadnego życia uczuciowego. W życiu nic nie jest pewne na 100%.
Incele to jeszcze inny problem. Bo to są przegrywy ale z ego lvl Wałęsa. A OP ma ostro zaniżone poczucie własnej wartości.
@Stewan: niestety, ale to wszystko co opisałeś możesz robić sam i mieć z tego przyjemność. Idź na terapię, przepracuj siebie i bądź szczęśliwy a nie uzależniaj szczęścia od tego czy spacerujesz z kimś czy sam.
@ririsu12:

Mój chłop jest od Ciebie niższy, jest też osobą bardzo nieśmiałą, wręcz z fobią społeczną i jakoś z nim tworzę kilkuletni związek. To żaden argument

Twój chłop miał ogromne szczęście trafiając na ciebie. Niestety nie każdemu będzie to dane, bo dla wielu tysięcy chłopaków babeczek po prostu brakuje, ONE FIZYCZNIE NIE ISTNIEJĄ. Demografia mówi sama za siebie.
Pobierz Stewan - @ririsu12:
Mój chłop jest od Ciebie niższy, jest też osobą bardzo nieśmiałą,...
źródło: comment_1647080692NZccGTEWMjDg09LbkdZjSA.jpg
@ririsu12:

nie napisałam, że na pewno się jakaś różowa w jego życiu pojawi. Napisałam, że jak się ma jakąś pojawić, to się pojawi. Przecież istnieją starzy kawalerowie i stare panny, którzy nie mają żadnego życia uczuciowego. W życiu nic nie jest pewne na 100%.


Z treści OPa imho wynika, że nie chcę być starym kawalerem i nigdy mu ten stan nie będzie odpowiadał. Po co więc stwierdzać, że najwyżej zostanie starym