Wpis z mikrobloga

W byciu wiecznym singlem nawet nie chodzi o brak seksu. Tzn. podejrzewam, że jest to całkiem przyjemne doświadczenie, ale nie traktowałbym tego jako konieczność, tylko dodatek do związku.
Tak naprawdę człowiek by chciał razem pospacerować po parku, pójść na koncert, oglądać w letni wieczór zachód słońca, przytulać się, trzymać za ręce, wspierać nawzajem, grać w planszówki albo kąkuter, mieć dla kogo wstawać z łóżka. Po prostu kochać i być kochanym. No, ale nie dla spierdoxa takie rzeczy, tylko dla oskarka.

Niestety ale #blackpill to brutalna prawda, sam kiedyś myślałem, że wystarczy dbać o siebie i być dobrym dla innych ludzi, a miłość sama przyjdzie. Życie mnie w końcu zweryfikowało, w całym 21 letnim życiu żadna z poznanych przeze mnie dziewczyn nie była mną zainteresowana. Moje 169cm wzrostu, nijaka twarz (5/10) i nieśmiałość całkowicie skreślają moje szanse u praktycznie każdej dziewczyny. Dla tych, u których mógłbym mieć szansę, jest już nadwyżka atrakcyjniejszych i dynamiczniejszych ode mnie facetów. W moim roczniku istnieje nadwyżka około 20 tysięcy mężczyzn, 20 tysięcy przegranych skazanych na samotność.

To smutne, że moje nieszczęście została zdeterminowane jeszcze przed narodzinami. Nigdy się z tym nie pogodzę, do końca życia widok przytulających się par będzie napełniał mnie goryczą i frustracją.
Miłość nie została przeznaczona dla niskich, nieurodziwych i nieśmiałych chłopaków. Nam pozostaje jedynie miłość matki, do czasu gdy ona umrze.
Czy można żyć samemu bez miłości? Można, ale co to za życie? Ehh, no i mam teraz klawiaturę od łez.
#zalesie #samotnosc #zwiazki #gorzkiezale
Stewan - W byciu wiecznym singlem nawet nie chodzi o brak seksu. Tzn. podejrzewam, że...

źródło: comment_1647024825HlG1aeUJdneoAHgduJFJAz.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
zdeterminowane jeszcze przed narodzinami


@Stewan: Miras, nie tyle geny co społeczeństwo, laski widzą masę czadów i na nich koncentrują uwagę; paradoksalnie wypieprzenie social media z rosji może pomóc tamtejszym zwykłym facetom
  • Odpowiedz
Dopiero teraz zauważyłem, że w końcówce zbyt wiele razy powtórzyłem słowo „miłość”. Już się nie da zedytować.
  • Odpowiedz
Nie powielaj normickich bzdur. Krzew ideologie singli, w którą sam uwierzysz i nie będziesz musiał cierpieć


@Bonapartysta: co to ma byc ta ideologia singli? cale zycie w samotnosci, a pozniej starosc gdzie nawet nie bedziesz mial kogos kto sie toba zajmie czy odwiedzi? xdd
zajebista ideologia ziomek, pewnie musisz miec zazjebiste zycie skoro taka ideologie krzewisz xdddd
  • Odpowiedz
@Stewan: jestem sporo starszy od Ciebie i coś Ci powiem. Kiedyś chciałem mieć rodzinę, dzieci, dom itd. Wiesz o co chodzi. Chyba każdy o tym marzy. Jedną z bardziej bolesnych chwil w życiu jest ta, w której uświadamiasz sobie, że jesteś sam, marzenia uciekły i kiedyś chciałeś to wszystko mieć. Chciałeś...
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: Dobra, masz racje nie masz cipy jesteś nikim. Olaboga. Daj się zaszczuć cudzymi poglądami otoczenia właśnie w taki sposób to szcześliwy nigdy nie będziesz.
(*pomijam fakt, że ty piszesz o babci a ty nie będziesz przecież babcią ze względu na płeć)
  • Odpowiedz
masz tyle samo lat co ja, całe życie jest przed tobą więc nie myśl w taki sposób, że już nic nie da się zrobić. Nie wciągaj się też w te całe pille bo to bardzo chore nierealne podejście do życia


@elza_185: Niektórym ryją banie, innym budują poczucie pewności siebie z kolei kolejnym potrafią pomóc w zaoszczędzeniu ogromnej ilości czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz