Wpis z mikrobloga

Mircy z #excel znow was pomecze. Jako ze wczesniej pomogliscie (pokazaliscie co to tabela przestawna) to moze wam sie bedize chcialo znow pomoc :P (w tym samym temacie)
Naumialem sie jak szybko i sprawnie wypelniac puste pola zeby moc zrobic tabele. Tabele juz robie ale nie jest tak jak bym chcial i nie mam pojecia jak to zrobic. Mam cos jak picrel. Strzalkami zaznaczylem co jest co.
I wszysto fajnie zlicza. Ze np producenta siemens, artykulu 3rh..., opisanego jako hilfschalter.... sa 2 sztuki. Wszystko fajnie ale ja bym chcial miec te 2 obok (albo opisu albo artykulu) a nie pod. Tymcasem dzieje sie to co w picrel w komentarzu. Mam osobno 1 jako artykul i 1 jako opis. Niby w sumie daje 2 no ale bez przesady :PP
W drugim komentarzu jak wygladaja dane zrodlowe do tabeli.

Da sie jakos to ogarnac zeby te 2 mi sie wyswietlalo obok jak w zdjeciu z tego komentarza sie wyswietlaja pod spodem?
Pobierz gorzki99 - Mircy z #excel znow was pomecze. Jako ze wczesniej pomogliscie (pokazalisc...
źródło: comment_1646939172vDt41B2D9FVRkPfkamPimp.jpg
  • 12
na wstążce kliknij w Projektowanie. potem z lewej sumy częściowe -> nie pokazuj sum częściowych


@zdzisekmalina: No to jak dopije te co mam to otwieram nastepne i pije Twoje zdrowie :)) Dzieki - o to mi chodzilo. DZIALA!!!

O taki wypok nic nie robilem. Ja jak ktos pyta i jestem w temacie to staram sie pomoc - karma jak widac wraca :)))