Wpis z mikrobloga

wolimy naciąganą, przyjazną ukraińska narracje


@Azorek77: rotfl
ja to wszystko rozumiem ale litosic, warto czasem wyjac glowe z dupy bo dla mnie ukrainska propaganda nie rozni sie od tej rosyjskiej, roznica jest taka ze rosyjska tu nie dociera a ukrainska lykana jest po same bile.

a zelenski jest prawdodpodobnie co chwile w innym bunkrze/kryjowce
@NieBojeSieMinusow: za dawnych czasow? przeciez to nowomodny gowno wymysly reakcyjnych gimbow przeemocjonowanych newsami z onetu xd

btw daj wiecej bo inflacja i sankcje uderzajo
btw2 dobrze wiesz ze we wszystkim co wymienilem mam racje, takze teges. ot dyskusja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hekktik:

a zelenski jest prawdodpodobnie co chwile w innym bunkrze/kryjowce


A ta tajemna wiedzą skąd?
Jedynym co po bunkrach od początku wojny siedzi jest Putin ¯\_(ツ)_/¯
@Kundzia999: w #!$%@? wykopkowe gowno typu kolory paskow, ale pod twoim nickiem jest szary.

a zelenski sam to mowil wywiadach, ogarnij sie. klipy ma wczesniej odpowiednio przygotowane ze wzgledow bezpieczenstwa, tak samo jak i putin wiec dokaldnie tak, wystarczy uzyc mozgu.
@hekktik: No nie jest taka sama bo chcesz czy nie to jesteś po konkretnej stronie tego konfliktu. Jak III Rzesza nacierała na Polskę to w naszym radiu trąbili o zwycięstwach polskiej armii, ściemniali i czasem naciągali wydarzenia. Za to niemcy mówli o tym, że to polacy wywołali wojnę przez atak na radio gliwice. I co? wtedy też byś mówił, że to to samo bo propaganda to propaganda?
@Azorek77: ja jestem dokladnie po żadnej stronie tego konfliktu. polska rowniez bo nato nie jest atakowane, ukraina nie jest w nato. dlatego tez nato nie robi nic oprocz pasywnego dostarczania sprzetu. napisz gdzie sie myle w tym co wymienilem wyzej.

propaganda to propaganda, jak ją bezrefleksyjnie lykasz to jestes lemingiem, obojetnie z ktorej strony. trzeba troche ogarniac fakty i rzeczywistosc zamiast byc emoreakcjonalnym pajacem bez namyslu
@hekktik: Twoje państwo zdecydowanie opowiedziało się po stronie tego konfliktu. Mało tego, to że na papierku nie masz nigdzie napisane, że Ukraina jest po naszej stronie i atak na nią to również atak na pokój w europie, a w konsekwencji na szerokorozumiany zachód to nie znaczy, że to nieprawda.
@Azorek77: jakie moje panstwo? o czym ty w ogole mowisz? napisalem zebys wymienil rzecz w ktorej sie myle z tego co napisalem a ty jakis belkot klepiesz ze zastanwiam sie z kim ja w ogole rozmawiam