Wpis z mikrobloga

papka ktora lykacie z osatnich dni:

- wyspa wezy xd
- duch kijova xddd
- dzielny zalenski w kijowie xdd
- ruscy sami poddaja sie tysiacami xddd
- straty ruskie w setkach tysiecy przy znikomych stratach ukrainskich, no chyba ze patrz pkt nizej:
- w kolko ruscy jakis szpital/szkole bombardujo

#ukraina
  • 46
  • Odpowiedz
propaganda to propaganda, jak ją bezrefleksyjnie lykasz to jestes lemingiem, obojetnie z ktorej strony. trzeba troche ogarniac fakty i rzeczywistosc zamiast byc emoreakcjonalnym pajacem bez namyslu


@hekktik: Moja refleksja jest taka, że tuż obok, mordują ludzi, którzy chcieli wolności tak jak Polska. A robią to tylko dla tego że znowu, po 80 latach, pojawił się ktoś kto ma marzenia o wielkim imperium. I oczywiście Węgry znowu się do takiej osoby przytuliły.
  • Odpowiedz
Moja refleksja jest taka, że tuż obok, mordują ludzi, którzy chcieli wolności tak jak Polska. A robią to tylko dla tego że znowu, po 80 latach, pojawił się ktoś kto ma marzenia o wielkim imperium. I oczywiście Węgry znowu się do takiej osoby przytuliły.


@GlodnyJestem: to jestes troche na bakier z faktami/historią. a co do wegier czy innych panstw okazujacych neutralnosc (przed chwila takim panstwem byly niemcy) to nie lezy to
  • Odpowiedz
@hekktik: Jak nie jest to dlaczego angażujemy się we wszystkie sankcje, pomagamy tylko jednej stronie, w rządowych mediach Rosja pokazywana jest jako agresor, a cały konflikt jako inwazja. W dodatku nasze państwo zbanowało wszystkie działające w Polsce media rosyjskie. Fakt nie wypowiedzieliśmy Rosji wojny, na papierze. Ale powiem Ci coś więcej bystrzaku, Ukraina też jej oficjalnie nie wypowiedziała czy to znaczy, że oni też nie są stroną kofliktu?
  • Odpowiedz
@hekktik
Wyspa węży check
Duch kijowa check (wygrana bitwa za Kijów)
Dzielny Zeleński w Kijowie (check)
Ruscy sie poddaja (check, zwlaszcza po mobilizacji)
Straty ruskich w tysiącach (60k+) check
To ze ruskie bombardujO szpitale i szkoly tez check
  • Odpowiedz
@hekktik nie jestem z Polski.
Czemu nie możesz po prostu się przyznac do błędu? Tak, myliłem, sie, zelenski w Kijowie a ruskie rzeczywiście bombardują cywili. Zamiast tego zaczynasz gadać od rzeczy i obrażać współrozmówce
  • Odpowiedz
@Gaidemski: a co ja mam pisac do typa ktory jakies gowno wykopuje sprzed 7 miechow? xdd

duch kijowa nigdy nie istnial, nie ma takiej osoby, potwierdzonych zestrzelen etc, rozdmuchane gowno jak zwykle
-wyspa wezy okazala sie fejkiem co chyba juz powinienes #!$%@? wiedziec,
- zalenski nie byl w kijowie tylko byl przewozony co chwile w x roznyhc miejsc o czym sam mowil
- kiszenie sie wojsk ua w szpitalu nie oszczedzi
  • Odpowiedz
@Gaidemski: haha typowy polak retard. wiedziale mze na pisane na darmo, jak zwykle nic do powiedzenia. nie przyszlo ci do glowy ze mozna morde zamknac jak nic nie wiesz w temacie o ktorym piszesz?
  • Odpowiedz
@hekktik debilu, jestem w Kijowie, siedzę tu od samego początku wojny i widziałem co robią ruskie jak "wyzwalają" tereny. To ty nie masz zielonego pojęcia co sie tu dzieje. Ale wiesz co, nie zamierzam cię przekonywać, cos udawadniać etc. Nawet w Polsce nie jestes i gardzisz swoim narodem nazywając współrozmówcę "typowym polakiem retardem". Więc jakiego stosunku do Ukraińców można sie po tobie spodziewać, skoro nienawidzisz swoich ludzi, wśród których się wychowałeś.
Życzę
  • Odpowiedz