Wpis z mikrobloga

@fizzly: Tak nie można rozmowy prowadzić xD to nie ma być wywiad. Laska wydaje się mało elokwentna, ale nawet jakby napisała dokładny model aparatu to jak dalej ta rozmowa ma się toczyć? Padnie kolejne pytanie?
  • Odpowiedz
@nuckelavee: rozmowa jest ciekawa jeśli 2 strony są zainteresowane rozmową w tym przypadku gość zadał pytanie no b o musi jakoś rozpocząć. Ona mogła odpowedzieć chociażby nie wiem coś takiego:
"A wiesz anon interesuje się fotografią, ale nie na tyle profesjonalnie żeby kupować jakiś zaawansowany sprzęt, po prostu mam telefon z całkiem niezłym aparatem z którego wychodzą świetne zdjęcia! Za każdym razem kiedy jestem gdzieś ze znajomymi lub na wakacjach
  • Odpowiedz
@Aster1981: jeśli nie jest nim zaintresowana to niech nie daje w prawo albo w ogóle napisze w pierwszej wiadomości nie jestem tobą zainteresowana albo coś XD to widzę lepiej odpowiadać jakimiś półsłówkami żeby chłop pajacował
  • Odpowiedz
@Positano1: to nie pajacuj. Ludziom, tak laskom jak facetom, nie chce sie setki razy pisac tego samego. A takie "zagadanie o zainteresowanie" to standardowa gadka.

Jak masz cos ciekawego do napsiania to napisz. Ale jak zaczynasz od wypytywania i liczysz ze ktos sie bedzie produkowal, to licz sie wlasnie z takim zlaniem.
  • Odpowiedz
@Positano1: Nie chciałoby mi się pisać takiej wiadomości na początku rozmowy, skoro druga strona też niczego nie pisze poza pytaniami. I nie bronię jej odpowiedzi 'aparatem' bo to było xD Nie zmienia to faktu, że można było zamiast samych pytań napisać coś o sobie, np. że też lubi robić zdjęcia, ale do tej pory cykał tylko telefonem i pytanie czym ona fotografuje, bo myślał nad kupieniem sprzętu czy jakieś inne
  • Odpowiedz
@Aster1981: A o czym masz rozmawiać jak szukasz partnera jak nie o zainteresowaniach które sam wpisał w profil? Przecież od takich gównogadek-szmatek się zaczyna. Ja wiem, że dla dziewczyn tinder i te inne apki są do czego innego niż facetom. Gościu to tam zakłada profil po to aby kogoś poznać na krótko lub na długo. A cześć dziewczyn zakłada tylko po to, żeby mieć atencje i to wszystko.
  • Odpowiedz