Wpis z mikrobloga

@szczur_wodny: I tak nieźle, przynajmniej po kilku słowach wiesz, że prawdopodobnie nic z tego (chyba, że umiesz w cuda).
Ale czasem cuda nie pomogą, sam pamiętam potrafiłem zaczepką nieraz bardzo zaangażowaną konwersację rozkręcić, dużo tekstu, komplementów pokroju "Intrygujesz mnie, anonku", po czym pada request #pokazmorde i Kopciuszek znika. I to bez wzajemności z pokazaniem własnej.
  • Odpowiedz
@Positano1: tak #!$%@? xD miala historie swojej rodziny opowiadac bo koleś napisal "witaj katarzyna"

no wez #!$%@? w deugą strone maniany nie #!$%@? tym tekstem..
Wykopki, to jak oczekujecie takich wywodow to sami piszcie do typiar zaczynajac w ten sposob, przemycajac jakies komplementy (moze w ktoryms poczuje komfort, bo miala zawsze jakis kompleks) czy rzeczy w ktorych mogla by coa ekstra odpisac o sobie.

ale oburzacie sie ze ona na proste
  • Odpowiedz
@nuckelavee: rozmowa jest ciekawa jeśli 2 strony są zainteresowane rozmową w tym przypadku gość zadał pytanie no b o musi jakoś rozpocząć. Ona mogła odpowedzieć chociażby nie wiem coś takiego:

"A wiesz anon interesuje się fotografią, ale nie na tyle profesjonalnie żeby kupować jakiś zaawansowany sprzęt, po prostu mam telefon z całkiem niezłym aparatem z którego wychodzą świetne zdjęcia! Za każdym razem kiedy jestem gdzieś ze znajomymi lub na wakacjach to
  • Odpowiedz
@sfermentowany to jest celna uwaga, im dłużej na tinderze tym.gorzej, sam tego kiedyś nie rozumiałem, ale to po prostu kwestia skali. Zbyt dużo pytań od zbyt powtarzalnych ludzi na ten sam, krótki opis i zdjęcia. Jakby kazdemu pojawial się nieco inny profil to może byłoby inaczej.
  • Odpowiedz
@szczur_wodny: Wydaje mi się, że rubrykę "o mnie" wypełnia się po to, żeby nie wyglądać jak ameba bez zainteresowań i ewentualnie podbić swoją atrakcyjność, a nie po to, żeby o nich dyskutować z randomami.
Takie dopytywanie się to początek dyskusji, a ja na przykład nie lubię angażować się w dyskusje na czatach i dostawać przydługich wiadomości, na które czuję się zmuszony odpowiedzieć, żeby nie wyjść na buca. Najczęściej jest to gadanie
  • Odpowiedz
jestem bardziej wygadany niż 90% lasek na tinderze XD no ja #!$%@? ludzie nie potrafią sami ze soba rozmawiać czy o co chodzi?


@Positano1: laska odpisuje naraz 10 gościom i nie chce jej się pisać elaboratów
  • Odpowiedz