Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Positano1: laska dostaje prawdopodobnie kilkadziesiąt wiadomości tego typu. Tobie też by się nie chciało rozpisywać gdybyś pisał dziennie z paroma osobami. Dlatego trzeba jak najszybciej dążyć do spotkania i na inny komunikator jeśli chcesz by bardziej się Tobą zainteresowała i poświęciła więcej uwagi. Tak działają te tindery. Ty masz kilka par i czekasz na wiadomość godzinę, a dupy mają kilkanaście wiadomości na minute
  • Odpowiedz
@ElCuazador: Nie wiem do którego komentarza odpowiadasz, więc powiem ogólnie: jaki jest tinder i tinderówy widać, słychać i czuć - jeżeli tam jesteś to zgadzasz się na te reguły gry. Ogólnie nie wiem czego faceci 6-7/10 i niżej tam szukają ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Positano1: Jakbyś dostawał 1000 takich zagajeń dziennie to też byś musiał odpisywać półsłówkami bo inaczej nie dałbyś rady pisać z 999 innymi typami w tym samym czasie.
  • Odpowiedz
@Positano1: laska ma 10 innych facetów do obrobienia na czacie, nie ma czasu na odpowiadanie każdemu pełnym zdaniem. Widocznie op nie jest chadem, co gorsza po czasie w jakim ta typka odpowiada widać że brak jest zainteresowania, gościu może ją kiedyś ewentualnie gdzieś podwieźć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@fizzly: Tak nie można rozmowy prowadzić xD to nie ma być wywiad. Laska wydaje się mało elokwentna, ale nawet jakby napisała dokładny model aparatu to jak dalej ta rozmowa ma się toczyć? Padnie kolejne pytanie?

@nuckelavee: czemu kolejne? "niezły sprzęt, ja kiedyś korzystałem z xyz, ale teraz przerzuciłem się na HWDP"
  • Odpowiedz
@dos_badass: nie rozumiem? wykop skupia również ogromną cześć osób urodzonych w 90-tych, więc nasza generacja bardzo dobrze zna aplikację snapchat, który jakoś w 2014 zyskiwał ogromną popularność w Polsce i korzystało z niego dużo osób. właśnie tam sławny stał się dog filter, dzięki któremu mogłeś dorobić sobie psi nosek i uszka - właśnie jak bohaterka powyższego skrina. stąd też moje zdziwienie, bo to było przeszło 6-7 lat temu i teraz to
  • Odpowiedz