Wpis z mikrobloga

Witoj trzeźwy poniedziałku (òóˇ)

Tak jak już pisałem miesiąc miodowy pięknie płynie. Jak zawsze dni całe zabiegane, praca, dom, rodzina itp. ale przeprowadzka już zakończona, zostały tylko resztki do wypakowania i będzie trochę więcej czasu wolnego.

W weekend byli u mnie znajomii, z którymi malowałem pokój młodego na styl bajkowy (w komentarzu uzyskany efekt) ʕʔ

Ze znajomymi zapaliliśmy sobie #wykopjointclub dzień fajnie płyną , i po gastro wieczorkiem, miałem pierwszy raz taką myśl i chęć wypicia sobie gazowanego piwka gdzie zawsze piłem wysokoprocentowe :). Ale po chwili namysłu stwierdziłem, że znajomi nawet nie pytali i nie chcą się napić to w sumie po co (chyba była to chęć bardziej z powodu podgazowania jedzonka w brzuchu)
¯\_(ツ)_/¯

Byłem też ostatnio u #psychiatria po wywiadzie przypisał mi SRRI i hydroxozyne na sen, zobaczymy jak to będzie działać. Mam nadzieję że po części znikną te depresyjne i nerwowe stany ()

Strasznie wkręciłem się w #yerba i pijam ją już codziennie w dużych ilościach (dzisiaj przyjedzie nowe 3,5gk) przez co nie czuje się taki głodny i zgubiłem kilka kilo, a jednoczenie czuje jaki mam dzięki temu oczyszczony organizm. ( ʖ̯)

Co do #luszczyca to jestem na odstawieniu wszystkich maści itp. i oczekuje na te leczenie biologiczne w połowie marca. Zmiany nadal takie dość mocno "strupowate", czasem bolące, swędzące i pękające najgorszej po prysznicu, gdy część z nich schodzi bo są namoknięte wtedy są takie "sączące" się (jakby ktoś potrzebował Equoral albo Acitren to trochę mi zostało)
()

PS Już się nie mogę doczekać jak jutro zrobię pyszny rosołek dla rodzinki. Ktoś ma jakieś oryginalne porady? #gotujzwykopem

AVE ()

#alkohol #alkoholizm #wodka #piwo #zdrowie #wygryw
Dumle007 - Witoj trzeźwy poniedziałku ᕦ(òóˇ)ᕤ

Tak jak już pisałem miesiąc miodowy ...

źródło: comment_1645431899vIIcEAO15A9Ycxe1HQlfNr.jpg

Pobierz
  • 26
@drakan8: zastanwiam sie jak mocne masz zmiany luszczycowe ze az zapisales sie na biologiczne leczenie, mnie kiedys wyliczyli 60% zajecia i nawet wtedy wolalem dieta i sportem ogarnac to do remisji