Wpis z mikrobloga

@tellet: no jak to teren prywatny to sobie mogł i #!$%@? ulozyc z kostki, nic to nie zmienia i tak jak sam napisałeś, parkują tam od dawna a inpost stawia paczkomat, do kogo można miec pretensje jak się nie otworzy?
To taka sama sytuacja jak z blokami przy lotniskach, jest lotnisko od parunastu lat, każdy o nim wie, budują bloki i mieszkańcy skarżą się, że głośno.
#!$%@? mentalność polaka, jak nie
@Bodzias1844: Bo jak niezgodne to jest #!$%@? a nie miejsce i właśnie "janusz od urodzenia tu parkował" to jest chłopskorozumizm po całości i otwierałbym skrytkę aż by mu w tym pasku zderzak odpadł, a ja wyjął paczkę, choćby to były kijki czy inne worki z cementem.
@Bodzias1844: Otóż nie, bo klikając "otwórz skrytkę" nie wiem która się otworzy, a tym bardziej nie mam takich długich rąk, żeby trzymać drzwiczki i klikać w panel, więc musiałbyś jechać na szrot szukać sobie zderzaka.

Masz podejście "a co tam, wjade, a jak ktuś ma wonty to #!$%@? mi może BO UWAGA BENDZIE ŁODPOWIADOŁ ZA ŁUSZKODZENIE MOJEGO GRUZA". O ile byś w ogóle doszedł do tego kto ci tego
@tellet: a widzisz sam sobie odpowiedziałeś co zrobić, nie uszkadzać auta przy wyjmowaniu cementu a zadzwonić chociażby na straż miejską, jeśli dojdą do wniosku, że passat parkuje wbrew zasadom to go odholują i tyle.
Zresztą, skrytki otwierają się tak, że trudno by było uszkodzić lakier i jak już się skrytka otworzy i dalej będziesz na siłę wyjmował paczkę i uszkodzisz auto to mów sobie co chcesz ale to Ty odpowiadasz za
@tellet: @Tomsz1989: @shroon: Przecież ta jaśniejsza kostka wytycza miejsce parkingowe, równie dobrze skoro to nie ma żadnego umocowania to czemu mirki wrzucają zdjęcia, że ktoś nie potrafi parkować bo stoi na przecięciu dwóch miejsc? Można parkować jak się chce według was nie patrząc na wytyczone miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli kostka nie wyznacza miejsca parkingowego, to dlaczego u mnie pod kauflandem mandaty wlepiają jak ktoś źle stanie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)