Wpis z mikrobloga

@Knurzec9k: Na mieście czy próbował Cię na pułapki ładować. To i tak dosyć długo - niedawno C zdawałem to chyba ledwo 30 min pojeździłem głównie drogami szybkiego ruchu. Fajnie na placu - ja się tylko obawiam parkowania tyłem. Na łuk chyba jest 15 min więc i tak szybko poszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Uaephean: Na mieście jedynie co to musialem patrzeć żeby sie nie wbić pod zakaz, bo mnie kierował na takie podpuchy. Ale trasy egzaminacyjne mialem obcykane wiec nie mialem problemów. A na łuk masz cumplu 5 minut. 15 jest na spinanie czepy.
@Knurzec9k: No właśnie mnie też pod zakaz prowadził. Ale wybrnąłem w ostatniej chwili. Ja nie znam w ogóle tras bo zdaję w innym mieście niż gdzie miałem nauki. A - ok. Myślałem, że jest 15 na łuk. Kurcze trochę się obawiam bo wydaje mi się, że nie miałem wystarczająco nauki do c+e. Miałem co prawda te 25h ale jakieś 20h to sam plac manewrowy.
@Knurzec9k: Też miałem prostopadłe przodem i górkę na CE, czyli w sumie według mnie najgorsze parkowanie. Zdecydowanie łatwiejsze jest parkowanie prostopadłe tyłem, zresztą też dużo częściej w praktyce wykonywane.
@Uaephean: Tyłem prościej niż przodem, bo masz oś kierującą z przodu i możesz korekty wprowadzić. ;)
Z tego że 20 godzin na placu to normalka, to tam najczęściej oblewa się CE.
@dags1: No ostatnio zauważyłem, że często latają po obwodnicy
@Zelazko_MPM: Z mojej wiedzy wynika, że można zdawać na automacie. Problem polega na tym, że ani firmy szkolące, ani tym bardziej WORDy nie mają takich pojazdów. Być może coś sie zmieni niedlugo bo za 2 lata o ile dobrze pamietam będzie się zdawać na zestawie z naczepą a nie tandemem.
@HumanBeing: Biorąc pod uwagę moje obecne miejsce zamieszkania to tak przynajmniej kolo 2500 € ( ͡ ͜ʖ ͡) ale poki co sie jeszcze do jeżdżenia nie wyrywam. Biore to jako opcje awaryjną