Wpis z mikrobloga

Mam problem z moim #niebieskipasek
Mianowicie od września nie ma on pracy. Czy jej szuka? No tak średnio. Wysłał kilka Cv na krzyż i nie stara się jakoś specjalnie. Często wchodzę na strony z ogłoszeniami pracy, wysyłam mu screeny gdzie nie musi wysyłać Cv, tylko przedzwonić na telefon i bezpośrednio umówić się na spotkanie, to on też średnio korzysta z tej mojej pomocy i nie zawsze dzwoni w te miejsca, często potem zmienia temat. Chciałabym coś zacząć oszczędzać pieniędzy żeby móc się wspólnie wyprowadzić na swoje a nie mieszkać u rodziców. On również mieszka z rodzicami i właściwie ma z nimi dobrze, bo nie dokłada się do rachunków, obiady zawsze ma, ciepłą wodę, komputer z dostępem do internetu i za wiele mu do szczęścia nie potrzeba, jedynie nie ma za co zalać auta to wtedy narzeka, że nie ma pieniędzy. Chciałabym również nawet na głupi weekend gdzieś pojechać, bo nigdzie nie byliśmy razem. W jakieś góry, czy na termy, cokolwiek. A nigdzie się nie ruszymy, bo on nie ma pieniędzy. Ja pracuje i często nam kupuje jedzenie, nie mam z tym problemu, tylko, że on nie chce, żebym za niego płaciła. No i tak te koło się toczy...Nie wiem co z tym zrobić.
#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki #blackpill #niebieskiepaski #rozowepaski #przegryw #gownowpis #tinder #zwiazki
  • 51
#przegryw

@Anonimowemirkowyznania11: Czemu ten tag? XD Porozmawiaj z nim na spokojnie, zapytaj czemu nie sprawdza tych ofert. Może ma depresję lub go gnębili w poprzedniej pracy i ma jakąś traumę. Inna opcja jest taka, że jest leniem i wie, że i tak wszyscy będą go akceptować cokolwiek nie zrobi więc ma wyj#bane. No ale to ty go znasz więc łatwiej Ci będzie to określić. Przynajmniej w teorii.
Prawdopodobnie chłop ma już cię dość, ale jest zbyt miły żeby powiedzieć ci to w twarz. Zaczął stosować taką taktykę, myśląc że w końcu się zdenerwujesz i go zostawisz.

@zartos w jakim ty świecie żyjesz xD żaden facet nie narazi swojej pracy, kariery, budżetu tylko po to by sprawić by partnerka go rzuciła xDDD chłop najprawdopodobniej jest leniem, neetowcem, co jest szkodliwe zarówno dla niego jak i jego związku..
@Anonimowemirkowyznania11:

Opisz jego sytuację zawodową ogółem - długo pracował? W ilu firmach? Robił przerwy między zatrudnieniem?

Ja lubię pomiędzy zmianami firmy, a nawet branży #!$%@?ć się tak właśnie z pół roku żeby podładować akumulatory. Właśnie teraz to robię od przed świętami i do wiosny, aż będzie ciepło i ładnie i będę miał dobry nastrój nikt mnie do roboty nie zagoni.
@Anonimowemirkowyznania11: jak przystojny to niech będzie twoim psem, dawaj mu karme dla psa i wykorzystuj seksualnie skoro ci sie tak podoba. Tylko żeby penisek nie śmierdział... to może jakiegoś ananasa z promocji. mam ogółlnie #!$%@? w twoje problemy. typiaro inni nie mogą znalezc partnera a ty masz chociaz ferdka kiepskiego. kąp go będzie czysty i pachnący do łóżka w sam raz lepszy niż robot.
@Anonimowemirkowyznania11: Jeżeli to nie Bait, a śmierdzi baitem motzno

Jeżeli jesteś choć trochę ładna różowa to kompletnie nie rozumiem jak można wybierać do związków takich nieogarów finansowych, golodupców, chłopów nie potrafiących znaleźć pracy XD. Ty mu screeny z ofertami pracy wysyłasz ?? To bait jak #!$%@?.
Ja bym mu zrobił jazdę, ze albo się ogarnia finansowo albo #!$%@?, króciutko.

Zdecydowanie radzę zmienić faceta bo to musi bait jak #!$%@?
@Anonimowemirkowyznania11
uważam, że powinniście otworzyć swój związek na nowe doznania. Spotkaj się z Chad'em i opowiedz o tym swojemu chłopakowi ze szczegółami. Skupiaj się głównie na sobie, jak się czułaś w obecności Chad'a. Zaproś na następne spotkanie z Chad'em swojego chłopaka, musicie odbudować więź w tych trudnych chwilach. A nic tak nie motywuje jak szczęście partnerki i jej pocałunek pełny nasienia.
@Anonimowemirkowyznania11: stara taktyka aby kobieta się odczepiła i zapomniała o facecie. Gdy facet zasymuluje gorszy okres w życiu to kobieta rzuci go prędzej czy później, grałem to na swoich byłych, gdy zaś facet chce mieć wieczną orbiterke, to sam powinien porzucić wcześniej kobietę. Wtedy jej umysł dozna szaleństwa na jego punkcie
@Anonimowemirkowyznania11: Jakby mu się nie chciało szukac pracy, bo A: ma lase, B: np studiuje i robi cos poza tym (jakies hobby), to okej. Nie każdy wszystko przelicza na złotówki. Do wielu hobby sie doplaca i to nie mało. Niektóre mozna robic tylko w młodości-np sport na wyczynowym poziomie. Nie kazdy sport jest dochodowy. Tego typu rzeczy bym zrozumiał ale jak ktoś nic nie robi i nie pracuje i nie ma
skoro już przegryw otagowałaś to wyrażę swoje zdanie.

Prawdopodobnie chłop ma już cię dość, ale jest zbyt miły żeby powiedzieć ci to w twarz. Zaczął stosować taką taktykę, myśląc że w końcu się zdenerwujesz i go zostawisz. Nie zachowuje się jeszcze w jakiś dziwny sposób?

@zartos: Obrzydliwa projekcja typowego przegrywa i mizogina.

@Anonimowemirkowyznania11 Twój facet jest po prostu leniwy, jak większość ludzi. Jest w sytuacji życiowej, w której właściwie nie ma
@Anonimowemirkowyznania11: zależy co robił przed neetem. Jeśli ma wygodne zaplecze u rodziców, gdzie ma zapewnione podstawowe potrzeby to może chce zrobić sobie przerwę od #!$%@?. To tłumaczyłoby dlaczego uchyla się od poszukiwania pracy. Zwykle po czasie neetującym nudzi się taki sposób życia i w końcu biorą się za robotę ew zacznie mu doskwierać brak własnych pieniędzy.