Wpis z mikrobloga

Siemanko perfumowe swiry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Potrzebuję Waszej opini nt Notino. Perfumy których używałem nie sà już produkowane i od około pół roku nie da sie ich kupić w douglasie czy sephorze. Jedynym miejscem gdzie widzę, że zostało kilka sztuk to właśnie notino. Nie ukrywam, jestem tym faktem załamany i bardzo chciałbym nabyć flakon tychże perfum.

Co do Notino to o ile mi wiadomo, nie sà oficjalnym dystrybutorem dla wielu marek więc cholera-wie-skàd biorà część perfum. Ale czy to ma znaczenie? No właśnie, tu stawiam pytanie

Pozdraux

#perfumy #kiciochpyta #pytanie
Pobierz Jank3s - Siemanko perfumowe swiry ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Potrzebuję Waszej opini nt Notino. Pe...
źródło: comment_1645084297i6nWinGZX4bSJmdCdVNo7f.jpg
  • 28
@Jank3s: Klasycznie odpowiem tak - międzynarodowa korporacja z setkami sklepów stacjonarnych i z asortymentem lepszym niż Douglas i Sephora razem wzięte miałaby sprzedawać fejury? Masz na www.perfumehub.pl dziesiątki umałych sklepów które również nie sprzedają fejurów. Z bycia czyimś oficjalnym partnerem z reguły wynika tylko to ze premiery sa najpierw tam a potem wszędzie indziej. A no i można walnąc wyższą marże.
@Jank3s: było już tyle razy mówione: Notino to cygańska mafia założona przez Bubka Łakatosza (#pdk), gdzie na zapleczu podrobione olejki są mieszane z alkoholem metylowym w glinianych dzbanach. Dzięki takim niewielkim kosztom produkcji (nawet nie musieli kupować łyżek do mieszania!) poczynili takie oszczędności, że stać ich było na rozwój firmy w wielu krajach, kampanie w TV i outdoor a nawet partnerstwo z takimi firmami jak LVHM (na spotkania biznesowe dla
W sumie troche szkoda ze takie #!$%@? bo legitnie pytam, bez zlych intencji a widze same smieszkowanie. Na co ja liczyłem ¯_(ツ)_/¯