Wpis z mikrobloga

Siemanko perfumowe swiry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Potrzebuję Waszej opini nt Notino. Perfumy których używałem nie sà już produkowane i od około pół roku nie da sie ich kupić w douglasie czy sephorze. Jedynym miejscem gdzie widzę, że zostało kilka sztuk to właśnie notino. Nie ukrywam, jestem tym faktem załamany i bardzo chciałbym nabyć flakon tychże perfum.

Co do Notino to o ile mi wiadomo, nie sà oficjalnym dystrybutorem dla wielu marek więc cholera-wie-skàd biorà część perfum. Ale czy to ma znaczenie? No właśnie, tu stawiam pytanie

Pozdraux

#perfumy #kiciochpyta #pytanie
Jank3s - Siemanko perfumowe swiry ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Potrzebuję Waszej opini nt Notino. Pe...

źródło: comment_1645084297i6nWinGZX4bSJmdCdVNo7f.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jank3s Znajomy przepuścił kiedyś przez chromatograf ten sam perfum z Notino i Douglas i miały całkiem odmienne wyniki, które przedstawił potem w Notino i mu oddali hajs.. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
#!$%@? bo legitnie pytam, bez zlych intencji


@Jank3s: No to trzymaj legitną odpowiedź. Nie tylko w douglasie sprzedają oryginalne perfumy, ale w innych sklepach również. Szczególnie w tak powszechnie znanych jak notino.
  • Odpowiedz
@Jank3s Dla ludzi z tagu równie dobrze mógłbyś spytać czy Biedronka to legit sklep, bo masz podejrzenie, że w Lidlu sprzedają lepsze pomarańcze xD Tak absurdalne dla ludzi jest to pytanie - może faktycznie zastanów się na co liczyłeś.
  • Odpowiedz
@Jank3s Znajomy przepuścił kiedyś przez chromatograf ten sam perfum z Notino i Douglas i miały całkiem odmienne wyniki, które przedstawił potem w Notino i mu oddali hajs.. ¯\(ツ)/¯


@ankalara: w notino oddadzą ci hajs, nawet jak sobie otworzysz i wypsikasz.
Co to były konkretnie za perfumy i jaka partia produkcji (batch code).
Poczytaj sobie o reformulacjach. Taki Creed Aventus to co roku wypuszczany jest z innym składem i na perfuforum, basenotes czy fragrantice są dzisiątki stron poświęconych
SpasticInk - > @Jank3s Znajomy przepuścił kiedyś przez chromatograf ten sam perfum z ...
  • Odpowiedz