Wpis z mikrobloga

@Mr_Przyjemny: Trzeba biegać bez przerwy minimum 20 minut co 3 dni a najlepiej 1h intensywnego wysiłku co 3 dni - typowy trening aerobowy/kardio. Najlepszy jest basen, najłatwiejsze bieganie (zakładasz buty i biegasz truchcikiem, teraz jest idealna temperatura 10C bo nie spocisz się)

Kofeina nic nie da jak twoja wydolność organizmu spadła bardzo nisko, np. uprawiałes sport ostatni raz w klasie średniej

To tak jak wlewanie 98 oktanowego paliwa do 50cc skuterka.
@JuneJohn nie, ja mam po prostu dużą tolerkę od yerby i kawy ale robię detox chyba bo za bardzo "oko mi skoko". A różowa jest naturalnie ruda, na nią ani kawa ani narkoza ani wszelkie rzeczy przeciwbólowe nie działają jak powinny
@Phallusimpudicus: czasem nie lykne nic, czasem puche energola, a czasem potroj a kawe gdy wstaje (5.30-6.00, zalezy). I nie czuje tego prawie wcale.
Po czym w szkole, kolo 7.30 pije rozwodniona, slodka sraczke i czuje po chwili jak wszystkie komorki ciala zaczynaja spiewac tango.
Nie wiem jak to dziala, ale dziala. Najgorsze gowno a najmocniej kopie.

@konstelacjaniesamowitosci moze byc ciężko teraz. Jestem na etapie, że kawa mnie nie klepie, a jak nie wypije to chodze jeszcze bardziej jak zombie :D

Dzieki za potwierdzenie, przydałoby się właśnie zrobic przerwe od tego.
@Mr_Przyjemny:

Habitual caffeine use leads to tolerance. This means the effects of caffeine will be diminished, often to the point where the only benefit a user experiences is caffeine’s anti-sleep effect. This is an ‘insurmountable’ tolerance, which means more caffeine will not overcome it. A month-long break from caffeine will reduce tolerance