Wpis z mikrobloga

@OSH1980 "nie podobam ci się?", "Wolałbyś inną" ? Bezpieczniejsza odpowiedź według mnie to, nie ozeniłbym się z inną kobietą ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Thronstahl: Każdego cucka który boi się odpowiedzieć „tak” na powyższe pytania powinno się sterylizować. Im więcej czytam tych waszych „happy wife happy life” tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu ze zasłużyliście na swój los kobiecych podnóżków.
@fiir: Zapytałbym czy jesteś w udanym związku i czy stosujesz swoje rady żeby mieć pełen obraz sytuacji, ale i tak nie uwierzyłbym w odpowiedź.


@woyciech: wszystkie moje związki są udane bo w każdym wiadomo kto nosi spodnie.jeżeli nie umiesz przejąć kontroli nad związkiem z targana hormonami , emocjonalnie słabsza istota to nie jesteś mężczyzna. Kompromis jest dobry. Dobry dla słabych. Tworzycie sobie jakieś chore mapy mentalne , jakieś lewackie teorie
@fiir: dlatego dupie trzeba raz na jakis czas zapobiegawczo p********c


@kinesin1000: Przemoc fizyczna to narzedzie plebsu i srodek pokazujacy slabosc, nieskuteczny a co w nim najgorsze nielegalny.Wystarczy miec swoje zycie, miec alternatywy, byc zabezpieczonym prawnie i nie ustepowac. Albo stosowac przemoc ekonomiczna. Psychiczna tez jest spoko, kobiety stosuja ja instynktownie, wiec nie sadze ze nalezy miec przed nia jakiekolwiek opory. A na koncu poprostu zebrac szmaty i odejsc od szmaty