Wpis z mikrobloga

ale nie wiem jak to się ma do "nie podobasz mi się" i "wolałbym inną"


@woyciech: Agree and amplify. Chodzi o to zeby nie bac sie konfrontacji i nie stawac przed emocjonalnym szantazem. Jak sie poplacze albo zrobi awanture to zareagowac odpowiednio: tak jak reaguje sie w stosunku do dziecka, bo kobieta przez hormony i stosowane wzorce wychowania zawsze bedzie poprostu najstarszym dzieckiem w domu.
  • Odpowiedz
wszystkie moje związki są udane bo w każdym wiadomo kto nosi spodnie


@fiir: Niby wszystkie udane, ale z jakiegoś powodu musiały się zakończyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jeżeli nie umiesz przejąć kontroli nad związkiem z targana hormonami , emocjonalnie słabsza istota to nie jesteś mężczyzna. Kompromis jest dobry. Dobry dla słabych

Albo stosowac p-----c ekonomiczna. Psychiczna tez jest spoko


@fiir: brzmisz jak mocno toksyczna osoba, więc nie dziwne że trafiałeś na niestabilne emocjonalnie wariatki
  • Odpowiedz
z jakiegoś powodu musiały się zakończyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@azen2: tak, z reguly bralem mlodsze, ladniejsze, albo madrzejsze :)
  • Odpowiedz
@Thronstahl:

Mówisz do niej... że jest tak piękna, że nie mógłbyś jej sobie odmówić i że musiałaby przepięknie wyglądać w trójkącie, następnie przyprowadzasz koleżankę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
wszystkie moje związki są udane bo w każdym wiadomo kto nosi spodnie


@fiir: Niby wszystkie udane, ale z jakiegoś powodu musiały się zakończyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@azen2 Udane związki nie muszą być wieczne.
  • Odpowiedz
@fiir: Odpowiedź powinna być TAK lub NIE, bez p---------a i włażenia w dupe. Tak lub nie zgodnie z prawdą. I koniec. A jak baba zacznie jęczeć to mówisz "ogarnij się i mi nie jęcz bo nie będę tego tolerował". Na to ona robi ci ciche dni, które ty znoszisz z godnośnią i to ona ma przeprosić. I mówię to z perspektywy 12-letniego związku. Każde kręcenie, p---------e, wchodzenie w dupe i
  • Odpowiedz