Wpis z mikrobloga

i co będzie dawal rzyci hansowi jak ty


@pmub: Z logicznego punktu widzenia nie ma znaczenia czy daje rzyci hansowi i husarzowi z bolzgi. A skoro nie widać różnicy to lepiej mieć 2k euro niż 2,2k zł.
@anonanonimowy321: robisz kurs spawacza, idziesz do firmy w pasie zachodnim (tak do 30km od granicy) spawać płoty i masz 6-8k na ręke. To nie jest bajka, jak będziesz robił to porządnie, odbierał telefony w awaryjnych sytuacjach i nie przychodził do roboty na ciężkim kacu to jest spora szansa że zobaczysz 1 na początku.
No tak, jeżeli ktoś w wieku 26 lat nadal #!$%@? za minimalna to się powinien ogarnąć a nie do śmierci za tyle robić


@iMarek22: Ja mam 38 lat i też zarabiam minimalną xD I wiesz co jest szokującego - pasuje mi to, bo mam pracę dla introwertyka i nie zamieniłabym ją na pracę wśród ludzi choćbym miał tam zarabiać 2 razy tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie no racja za 2k netto będzie mieszkanie za 1,5k wynajmował bo godność xD


@Mintaa: to się pożycza część pieniędzy od rodziców, no chyba ze z patologicznej rodziny jesteś, która ma na ciebie #!$%@?
najniższą minus za obiady w kolchozie


@anonanonimowy321: A to spoko, 150 zł za cały miesiąc obiadów w pracy to niezły układ. Jak mieszkasz u starych to nawet z tej minimalnej możesz coś odłożyć. Jak wynajmujesz mieszkanie sam, to faktycznie trochę lipa jeśli nie masz oszczędności.
@iMarek22: W mieście wojewódzkim, za mieszkanie płacimy 800 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jako prawdziwy stary #przegryw oczywiście mieszkam ze starym, dzięki czemu z tej minimalnej odkładam 1500 zł. Nie jest źle bo mam kasę na wszystko i spokojną pracę 10 minut piechotą od domu, gdzie szefostwo widuję raz na 3 miesiące ( ͡° ͜ʖ ͡°) A że przegrałem życie na innych