Wpis z mikrobloga

@GoodSniper: no mentalnie jesteś biedny taki prostaczkowy mózg. Dobrze ze cie robale zjedzą.
Głupio by było żeby takie g żyło wiecznie, a cuj z tą kasą janusze się spinaja by mieć kasę człowieka by #!$%@? za parę zl. Moralne zera kasa na ulicy haha co za bezczelne k...
@pmub: Jesteś tak ograniczony i biedny mentalnie że aż dziw mnie bierze. ;)

Powiem Ci tylko tyle, trzy lata temu na życie mi zostawało 800 zł po opłaceniu mieszkania przy zarobkach 2400, więc wiem z autopsji co to wegetacja. Wiem też jak to jest gdy w pół roku zarabia się prawie sto tysięcy na czysto i nadal Ci mało, więc #!$%@? mnie obchodzi Twoje zdanie i wymyślona hipokryzja bo rzucasz tezy
@pmub: Nie idziesz do pracy gdzie płacą tyle samo. Szukasz takiej gdzie zarobisz trochę więcej. Robi tak każdy normalny człowiek. Zakładasz sobie profil na pracuj.pl wsadzasz tam swoje CV i wysyłasz gdzie się da jednym kliknięciem, najczęściej podajesz też swoje wymagania finansowe przy okazji aplikowania.
Potem do ciebie dzwonią i tak sobie chodzisz na rozmowy i zdobywasz doświadczenie.

Potem jak się trafi fajna praca to przynajmniej będziesz potrafił opowiedzieć o sobie
@pmub: Nie podają zarobków w ogłoszeniu, bo u nas nie ma takiej kultury. Całość opiera się na tym, że idziesz na rozmowę i tam pytają o twoje oczekiwania finansowe. Nawet jak masz dostać 200zł więcej to opłaca się zmienić, bo rocznie daje to już 2400zł czyli jedną pensję tego gościa. Za to może zrobić sobie prawko C+E albo uprawnienia na koparkę/dźwig/wózek widłowy.

Gdybym był w takiej dupie to powiem ci co