Wpis z mikrobloga

Wyłowił z kanału sześć sztuk broni z okresu II wojny światowej! Link do znaleziska:
https://www.wykop.pl/link/6495561/wylowil-z-kanalu-szesc-sztuk-broni-z-okresu-ii-wojny-swiatowej/

Hobbysta, łowiący z magnesem neodymowym był w szoku, gdy wyciągnął z kanału sześć pistoletów maszynowych Sten z okresu II wojny światowej.

Chcesz być na bieżąco? #zwiadowcahistorii - tag z moimi najciekawszymi znaleziskami! Zapisz się też do mikrolisty zwiadowcahistorii - plusując ten komentarz bym zawołał Cię do najlepszych znalezisk!

Sprawdź też mój blog WWW firmowy SKLEP ZH oraz kanał na YT

#zainteresowania #bron #militaria #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #historia #bronpalna #magnesneodymowy #poszukiwacze #wykrywaczmetalu #anglia #wielkabrytania #youtube #gruparatowaniapoziomu #iiwojnaswiatowa #drugawojnaswiatowa #2wojnaswiatowa #wojna #wojsko
Zwiadowca_Historii - Wyłowił z kanału sześć sztuk broni z okresu II wojny światowej! ...

źródło: comment_1644333158uFdc1JelquDWzQWtr8nwEr.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@Bover: Nie produkują jej prawie 70 lat. Znalezienie takiej ilości jednocześnie jest ciekawe, niesie jakąś historię. Jeśli ktoś się tym zajmuje hobbistycznie to dla niego może to być tzw ,,strzał życia", który będzie opowiadał wnukom przy kominku. Mi w każdym razie nie udało się jeszcze potknąć o żadnego Stena :(
  • Odpowiedz
@Bover: Jakiego oceanu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obserwuje tag to i mnie ciekawi i jakie to ma znaczenie? A nawet jeśli mnie by nie ciekawiło to widocznie kogoś ciekawi, mnie np. nie interesuje duża część na głównej z płomieniem, więc do każdego znaleziska można by się w ten sposób #!$%@?ć, tylko co cię w tym boli, że kogoś interesuje to, co ciebie nie?
  • Odpowiedz
co cię w tym boli, że kogoś interesuje to, co ciebie nie?


@hammerzeit: nie rozumiem co jest (choćby potencjalnie) interesującego w tym, co typ wyłowił w rzece, w związku z czym usilnie próbuję się dowiedzieć. Jestem człowiekiem ciekawym świata.
  • Odpowiedz
@Bover: Fakt znalezienia sześciu około 80-letnich pistoletów w rzece. Ogólnie historia i ogólnie stare przedmioty, to mnie interesuje.
Co ma być w tym potencjalnie interesującego? No chyba jest różnica między wyłowieniem ryby, a skrzynki z kilkuset letnimi złotymi monetami. Idąc tym tokiem żadne muzea więc nie są dla ciebie interesujące i też próbujesz się dowiedzieć po co wogóle istnieją i dlaczego ludzie tam chodzą? Czy tylko wiekowe rzeczy wyciągnięte z ziemi
  • Odpowiedz