Wpis z mikrobloga

@mondrymiszcz my tak za lebkow z kumplem wbilismy w kamizelkach na teren pkp, niepokojeni przez nikogo pół dnia jezdzilismy sobie melexem ( ͡º ͜ʖ͡º) Potem zatrzymał nas stary kolejarz, że trzeba szlaban pomalować, dal nam farby i pędzle to pojechaliśmy tym melexem i pomalowalismy ¯_(ツ)_/¯

Chciałbym widzieć jego mine jak ktoś go zapytał kto malowal ten szlaban ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@mondrymiszcz my tak za lebkow z kumplem wbilismy w kamizelkach na teren pkp, niepokojeni przez nikogo pół dnia jezdzilismy sobie melexem ( ͡º ͜ʖ͡º) Potem zatrzymał nas stary kolejarz, że trzeba szlaban pomalować, dal nam farby i pędzle to pojechaliśmy tym melexem i pomalowalismy ¯\(ツ)/¯


Chciałbym widzieć jego mine jak ktoś go zapytał kto malowal ten szlaban ( ͡º ͜ʖ͡º)

@
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kinesin1000: sa firmy w których nie wejdziesz bez przepustki i nie ważne czy to Pan Mietek z orzeczeniem czy nie, jak przestrzega prostej zasady - > teren zamknięty, bez przepustki nie wpuszczamy, to obcy nie wejdzie
  • Odpowiedz
@krdk: przeklęte ekstrawertyczne normiki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@DarkenSound: Inny typ osobowości, to zagadnienie zdecydowanie zbyt głębokie żeby odpowiadać "nie podoba ci się coś to jesteś zły". Ja też zdałem sobie sprawę po komentarzu krdk że faktycznie zachowanie na filmie jest nienaturalne, niepasujące i trochę irytujące, różni są ludzie (INFP)
  • Odpowiedz
@cheeseandonion: Kiedyś po necie krążył filmik jak gość z kamizelką i drabiną wbił do studia w którym streamowali programy dla dorosłych lecące po 23 w telewizji( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet rzucił w jedną żelką co było widoczne na transmisji xDD Niestety szukam i szukam i znaleźć linku nie potrafię ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@cheeseandonion: Drabina wystarczy na takie pomniejsze strefy kontrolowanego dostępu - muzea, zaplecza sklepów, urzędy.

Żeby wejść na teren wojskowy czy do poważnych firm to nie wystarczy - tam trzeba mieć jeszcze kask i kamizelkę odblaskową.
  • Odpowiedz
@efek nie no pomalowalismy lux jak trzeba, tak z protipow to do kina wbijalismy wejściem technicznym, którym ludzie wychodzą z sali w polarach i spodniach dobranych kolorystycznie do serwisu sprzatajacego, nawet z ich wozkiem z-------------y zeby sie uwiarygodnic, p--------i nas dopiero po roku ( ͡º ͜ʖ͡º) każde wbicie robilismy chwile po obchodzie ochrony bo jak raz szedł to drugi raz dopiero po 30 minutach ( ͡
  • Odpowiedz
@kinesin1000: sa firmy w których nie wejdziesz bez przepustki i nie ważne czy to Pan Mietek z orzeczeniem czy nie, jak przestrzega prostej zasady - > teren zamknięty, bez przepustki nie wpuszczamy, to obcy nie wejdzie


@ButtHurtAlert I tu byś się zdziwił ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wbić na taki teren to żaden problem. Nawet w takich miejscach funkcjonują osoby bez przepustek. Jak robiłem automatykę budynkową to zasadniczo każdy np w biurowcu aby uzyskać dostęp to powinien załatwić awizacje, przejsc przez recepcję, recepcja zglasza ochronie, ochrona wypełnia dokumenty kto, skąd, po co, na ile, z jakiej firmy. Budynek dobrze chroniony, kamery wszędzie a że mi sie nie chcialo p-------ć z papierologią za kazdym razem to wbilem parkingiem na poziom techniczny wykorzystując fakt że auta wyjezdzaly i najzwyczajniej serwis sprzatajacy mi kartą winde odbebnil bo po prostu poprosilem na te pietro co chciałem a potem wbilem do dyrektora podając się za pracownika firmy xyz tzn firmy dla ktorej nasza firma wykonywała automatyke i bez problemu bylem w stanie uzyskac karte master do budynku i mialem dostep do kazdego pomieszczenia, kazdego pietra (w tym tych gdzie juz byli najemcy pokroju firm z branzy it
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
była kiedyś taką prelekcja na youtubie,apropos hakerstwa. I koleś też tłumaczył,że jak ktoś chce wbić się do jakiegoś budynku (serwerowni) to drabina,kamizelka żółta albo wiadro z mopem.

@mondrymiszcz: G---o prawda. To działa by wejść do budynku do którego i tak wiele ludzi wchodzi a nie konkretnego pomieszczenia a tym bardziej serwerowni gdzie już często masz systemy kontroli dostępu i ktoś musi potwierdzić takie wejście.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Okoproroka: w stanach chyba każda impreza gowniakow się kończy nieprzytomnymi dziewczynami. A ta sobie przypomniała o tym, że była nieprzytomna po 3 latach. I nie nagrywali do vloga, tylko stali pod drzwiami i mówili, że ten jeden jebnięty z Litwy ma tam jakieś laski w pokoju. Bo przypadkiem taką miał gość "rolę" pseudo n------n lovelas. W kilkunastu odcinkach było tak samo, laski w pokoju. A ta jedna dziewczyna sobie przypomniała
  • Odpowiedz