Wpis z mikrobloga

@dbcoop: Sam fakt ze ktos przykleil taka naklejke swiadczy o tym ze to raczej jego pierwsze wieksze pieniadze w rodzinie. Zarobic wieksze pieniadze dla wielu jest latwo, a utrzymac majatek to drugie

Nikt normalny kto ma odrobine rozsadku nie pokazuje tym skad pochodzi kapital, chociazby ze wzgledow bezpieczenstwa (co jest szczegolnie istotne w kryptowalutach). Chyba ze to ma byc reklama jakiejs firmy.

A sam porsche spoko, tylko nigdy nie rozumialem sensu
nie rozumiem? jak do oddania? Czemu ktoś kto zarobił na GT3 RS w 2017 ma oddawać drugie skoro w 2021 roku zarobił na 10 takich Porsche i dawno zrealizował zyski? wtf xD


@To_The_Moon: Oh, żaden porszak nie zniknie, ale jeżeli kasy z realizacji zysków nie wkładasz w kolejne inwestycje to albo masz szczęście i faktycznie jedna inwestycja będzie znosiła złote jajka do końca twych dni, albo któregoś dnia obudzisz się bez
zdjęcie zostanie Ci do końca Twoich dni.


@maliczek: Tylko zdjęcie? Myślałem, że szansa, że auto które jest wykonane z metalu i plastików również ma szanse zostać do końca dni, no ale według Ciebie większa szansa, że tylko samo zdjęcie, dziwne myślenie...

A ta wieśniacka naklejka BTC to po co


@dbcoop: po to byś miał ból dupy i wylewał frustracje w komentarzach, po to się daje takie naklejki :) By wkurzyć
Żeby mieć takie auto trzeba mieć z 20-50ml luzem + dalej tą kasę pomnażać, może nie takim tępem jak w krypto, ale czymś bardziej pewnym i stabilnym.


@To_The_Moon: Zdziwiłbyś się - jak najbardziej znam historię "zarobiony pieniądz, to pieniądz skonsumowany".
@Filipterka25: też znałem takich ludzi ale odkąd wyprowadziłem się z miejscowości w której dorastałem to na szczęście przestałem się z nimi zadawać, raczej często jest to plebs zarabiający w porywach 4k netto i żyjący od pierwszego do pierwszego, może znajdzie się ktoś bogatszy ale na szczęście takich nie znam, może temu, że nie pracuję na etacie a to jednak etatowcy są w większości osoby które przewalają hajs.