Wpis z mikrobloga

@ChwilowaZielonka: mnie w tej akcji najbardziej zbudowało to że było praktycznie zero hejtu w stronę pana Witka w żadnym momencie, z dziewczyn też w miarę jak na wykop łagodne heheszki. Dlatego mam nadzieję że wszyscy o niej zapomną żeby jakiś zjeb do tego nie wrócił i nie popsuł nikomu życia dla własnej zabawy, jak choćby było z #willakarpatia, gdzie potem co miesiąc ktoś znowu próbował psuć komuś interes
creepy.

Przegłosowanie jakiegoś typka dla podleczenia wykopkowych kompleksów związanych z kobietami


@anonimek123456: jak zawsze kisnę z toksycznych użytkowników wykopu i z tego jak żyją swoimi incelskimi lękami, tak w tej akcji nie widzę nic złego, a wręcz powiem, że dzięki niej ciepło robi mi się na serduszku. Być może ci, którzy głosowali i nagłaśniali akcję sami o tym nie myśleli, ale przecież cała ta akcja jest jak najbardziej feministyczna. Zauważono dysproporcję
@anonimek123456: również śmieszyły mnie komentarze, które czytałem odnośnie tej akcji wykopu, że jest to w jakiś sposób "patriarchalne". Nie wiem co mają w głowach ludzie, którzy tak pisali, ale przecież było dokładnie na odwrót. To, że większość kandydatur było ze strony kobiet i to jak małe szanse miał mężczyzna było prawdziwym patriarchatem. Przecież nie od dziś wiadomo, że mężczyźni również cierpią przez patriarchat. Na szczęście ten patriarchat musiał przyjąć ogromne feministyczne
Ja #!$%@? jaki cringe XD

I najwiekszy cringe gdy tego capa fotografują razem z soczystymi dziewczynkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) fee
Ten chłop obok julek wyglada przy nich jak nauczyciel pszyry z podstawówki