Wpis z mikrobloga

Co cię zachęciło najbardziej do posiadania iPhone?

  • Wieloletnie wsparcie 34.3% (514)
  • Apple Pay 2.9% (43)
  • Ekosystem 37.3% (559)
  • Aparat 7.3% (109)
  • Magsafe 1.1% (16)
  • Face ID 2.5% (38)
  • Coś innego 14.7% (221)

Oddanych głosów: 1500

  • 122
  • Odpowiedz
@motaboy: Niby tak niby nie, znam się na oprogramowaniu bo pracuje w IT i w przypadku telefonów to jest to samo co porównywanie Linuxa i windowsa - co z tego że w Linuxie mogę sobie zmodyfikować cokolwiek skoro xxx innych podstawowych rzeczy też muszę ogarnąć terminalem, w windowsie to po prostu działa tak samo jak w iPhone, a że preferuje nie marnować czasu na zabawę w troubleshooting jeśli mi za to
  • Odpowiedz
@Herato: Jest bezproblematyczny, praktycznie wszystko na jedno dwa kliknięcia, mega długie wsparcie nie ma się wrażenia ze po 2-3 latach jest coś nie tak. Ma pewnie dużo swoich wad ale na androida już nigdy się nie przesiądę a pamietam jak po nocach instalowałem ROMy itp i znałem się na tym wiec argument ze ktoś nie potrafi itp nie jest trafiony. Po prostu nie ma się już na to czasu… chcesz mieć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nawet na najnowszych androidach przesiadka pomiędzy innymi producentami to katorga


@ZippyTobi: a czemu porównywać różne telefony różnych producentów do różnych telefonów jednego producenta Apple? xD

Przesiadka z Samsunga na inny Samsung to moment
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ale na androida już nigdy się nie przesiądę a pamietam jak po nocach instalowałem ROMy itp


@Sosabowski: ale po co to robiłeś? Z 10 lat używam androida i nawet przez myśl mi nie przeszło żeby to robić
  • Odpowiedz
@mentari: Chociażby dlatego, że większość osób jakie znam nie pozostaje wierna jednej marce tylko szuka najlepszych dla siebie rozwiązań w świecie androida. Znam tylko nieliczne przypadki, które raz kupiły np. Samsunga i już przy tym wyborze producenta zostali. Większość szuka, patrzy gdzie lepsze zdjęcia, pamięć, wsparcie, czysty android itp. Nie zawsze dostaniesz to wszystko pod jednym dachem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Herato: ios, ale nawet nie tyle cały applowy ekosystem co brak androida, który moim zdaniem jest największą pomyłką na rynku smartfonów/tabletów/telewizorów
  • Odpowiedz
Ekosystem, mac, zegarek, ipad, homepod, iphone, airtagi i sluchawki, wszystko dziala idealnie plus zaraz z bety wyjdzie universal control
  • Odpowiedz
@mentari: Tam masz przynajmniej jeden system dla wszystkich urządzeń co ułatwia sprawę. Nie masz dziwnych nakładek producentów, co telefon to inna apka do wiadomości, szał z aplikacjami do aparatu bo każdy robi swoją itp. Dodatkowo nie twierdzę, że są idealne tylko jak byś przeczytał moje poprzednie komentarze to byś zauważył, że mnie już nie bawi android ze swoją customizacją i niepotrzebnymi pierdołami. Jak kupuję nowy telefon to wiem czego się spodziewać
  • Odpowiedz
@Karol_Krawczyk: często ludzie mają xiaomi za 500zł, potem kupują iphone za 3000zł i tak zachwalają że jakie to szybkie. jak sobie kupią androida za 2500zł to też będzie wiele lat się nie zacinał. ja zawsze kupuje flagowce używam 4-5 lat bez problemu. pozdro z żywotnością baterii na iphone chyba że coś się zmieniło xD
  • Odpowiedz
to ze nie trzeba #!$%@? się z custom Romami żeby telefon 2-3 letni działał jak burza xD


@Karol_Krawczyk: udawajcie nadal, że Nexus/Pixel nie istnieją xD

Tym bardziej teraz gdy można kupić Pixela 6 za 650€, w tej cenie naprawdę ciężko o coś lepszego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZippyTobi: od lat jestem na samsungach i nie bawię się w żadne customalizacje. Ale jeśli kto ma problem z ogarnięciem apek do wiadomości na dwóch różnych markach telefonu to cóż... Faktycznie pozostaje iPhone xD
zresztą trochę komicznie brzmi robienie na siłę wady z różnorodności dziesiątek producentów telefonów z jednym androidowym środowiskiem
  • Odpowiedz
Przecież to propaganda, albo opłacone opinie, miałem LG L9 II z 700mb ramu i chodził szybko i sprawnie na najnowszym androidzie oraz na custom romach, teraz miałem redmi note 7 i też zero problemów i to dosłownie. Kupiłem niedawno redmi note 10 i też zero problemów xD

na stówę apple opłaca konta żeby powielały te brednie z czasów androida 4.1 kiedy system faktycznie mógł ciąć bo był niedojrzały
  • Odpowiedz